Paskaitų ciklas „Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje Gradiali“

Paskaitų ciklas „Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje Gradiali“

SENJORŲ DIENA SANATORIJOJE GRADIALI

Šių metų spalio 1 d. Senjorų dienos proga sanatorijoje Gradiali startuoja paskaitų ciklas „Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje Gradiali“.

Šių paskaitų ciklo tikslas – atkreipti dėmesį į širdies ligas ir paskatinti imtis priemonių jų prevencijai.

Į širdingą pokalbį kviečia Giedrius Drukteinis – žurnalistas, rašytojas, etiketo specialistas, televizijos ir radijo laidų vedėjas, žinomas visuomenės veikėjas ir labdaros fondo „Po infarkto“ įkūrėjas. 2019 metais pats susidūrė su šia klastinga liga, po kurios ėmė aktyviai kalbėti apie širdies ligas ir gyvenimą po jų.

 Tad spalio 1-ąją, 14 val. visus kviečiame į sanatorijos Gradiali restoraną Pineta, adresu Vanagupės g. 15, kur vyks pirmoji paskaita/pokalbis tema „Sveiko gyvenimo bendrakeleiviai – sprendimai ir tikri sprendimai“

Planuojama renginio trukmė – iki trijų valandų.

 Susitikimo metu, lektorius Giedrius Drukteinis, kuris pats patyrė miokardo infarktą, pasidalins medikų patarimais ir savo patirtimi, kaip ir kokius sprendimus reikia priimti, kad žmogaus širdis nebūtų pažeidžiama ir neturėtų sunkumų teigiamam ir stabiliam jos funkcionavimui.

Be to, šio susitikimo metu visi mūsų svečiai turės galimybę paragauti dvejas G. Drukteinio pasiūlytas sveikuoliškas salotas, kurių receptūra ir ingredientai stiprina širdies raumens funkcijas. Balsuodami išrinksime labiausiai svečiams patikusias ir įtrauksime jas į mūsų restorano specialųjį meniu.

Žinoma, visus vaišinsime kava, arbata, bei mūsų pačių gamintu sveikuolišku pyragu!

Renginys nemokamas.

 

! Mes pasiliekame teisę pašalinti arba blokuoti bet kokius neigiamus komentarus viešoje erdvėje, žeidžiančius asmens garbę bei orumą.