Božolė – Jauno vyno savaitė lapkričio 15-21 d.

Božolė – Jauno vyno savaitė lapkričio 15-21 d.

SAVAITĖS PROGRAMA
_______________

SPA CENTRE | 15-21 DIENOMIS

ATPALAIDUOJANTI RAUDONOJO VYNO TERAPIJA KŪNUI

Kviesime pasilepinti ypatinga ir itin atpalaiduojančia raudonojo vyno SPA terapija visam kūnui. Preciziškai sukurtas, savo sodriu aromatu viliojantis kūno šveitimo ir nugaros masažo duetas nukels iki išsvajotos pilnatvės ir harmonijos, o viso to rezultatas – tobula nuotaika, tonusą įgavusi švelni, lygi ir gaivi oda.

APIE PROCEDŪRĄ

Tonizuojanti Bordeaux raudonojo vyno terapija pasižymi stipria vynuogių atstatomąja galia ir simbolizuoja neblėstantį gyvybingumą bei ilgą gyvenimą. „Norden cosmetics“ vyno terapijos produktuose yra iš Bordo regiono vyno išgauto ekstrakto. Šio vyno fermentacijos liekanose aptinkama vertingų medžiagų, naudingų odos būklei: peptidų, vitaminų, polifenolių.

Raudonasis vynas ir tirpstančių egzotiškų aliejų magija, praturtina odą atstatančiais komponentais bei vitaminais, kurie lemia gerą savijautą, atstato odos elastingumą, suteikia švytėjimo, švelnumo, jausmingumo ir paslapties.

Procedūros eiga: atliekamas kūno šveitimas ir nugaros masažas. Viso kūno šveitimas su raudonojo vyno šveitikliu gaivina odą, o nugaros masažas su raudonojo vyno kauke atstato gilesnius odos sluoksnius, prisotina ją drėgmės ir gyvybingumo.

Po šios terapijos Jūs jausitės pakylėti, atsipalaidavę, kupini vidinio žavesio ir gyvenimo džiaugsmo.

Procedūros kaina 45 Eur, trukmė 60 min.

Primename, kad ši terapija sukurta „Božole“ (Beaujolais Nouveau) proga, todėl pasimėgauti magiškais raudonojo vyno prisilietimais galėsite tik lapkričio 15-21 dienomis.

Registruotis galite jau dabar, tel.: +370 667 22805

_______________

RESTORANE „PINETA“ | 15-21 dienomis

PRANCŪZIŠKOS VIRTUVĖS SKONIAI MŪSŲ RESTORANE VISĄ SAVAITĘ

Cuisine française – amžinai populiari pasaulio kulinarijos klasika, itin vertinama gastronomijos ekspertų ir viso pasaulio turistų pamėgta, išskirtiniais skoniais pasižyminti virtuvė. Lapkričio 15-21 dienomis mūsų restoranas „Pineta“ kvepės Monmartro gatvelėmis, kur galėsite pasimėgauti burnoje tirpstančiais patiekalais iš specialiai šiai šventei parengto meniu.

BOŽOLE JAUNO VYNO IR SŪRIŲ DEGUSTACIJA SKAMBANT SVAIGINANČIOMS MELODIJOMS | 18 D.

Lapkričio 18-ąją visas pasaulis mini „Božole“ – Jauno vyno dieną. Šios ypatingos šventės proga Jus kviesime patirti dar neatrastų skonių žaismą, degustuojant tobulo suderinamumo duetą – vyną ir sūrius. Idealią tarpusavio dermę ir skonių žaismą kuriančių vyno ir sūrio natų kelionėje jus lydės meistriškas someljė Mantas Šarkiūnas, o vakaro melodijomis užburs Gabriela Zdanovičiūtė su įspūdinga prancūziškos, džiazo ir pop muzikos programa.

Plačiau apie degustaciją:

  • Degustacijos pradžia 19:00 val.
  • Bus ragaujamas Jaunasis šių metų vynas ir įvairių skonių sūriai
  • Degustaciją ves someljė Mantas Šarkiūnas
  • Degustacijos trukmė ~60 min.
  • Nuo 20:00 val. muzikinė Gabrielos Zdanovičiūtės programa
  • Degustacijos kaina asmeniui nuo 15 Eur*
  • Būtina išankstinė rezervacija telefonu +370 667 22804 arba el. paštu restoranas@gradiali.com

*Vietų skaičių ribotas, kainos artėjant šventei – didės.

Degustacijos rėmėjas – UAB „LIVIKO“

PRANCŪZIŠKOS MUZIKOS VAKARAI | 19-20 D.

Jūsų savaitgalio vakarienė persipins su įstabiais prancūziškos muzikos sąskambiais. Kol mėgausitės mūsų šefo patiekalais ir Božolė vynu, foninę nuotaiką kurs:

19 d. 20:00 val. – Gabriela Zdanovičiūtė

20 d. 20:00 val. – Rasa Doniela

Muzikos vakarai – nemokami.

_______________

Jei turite klausimų, dėl platesnės informacijos apie „Božole“ – Jauno vyno savaitę teiraukitės:

e.p. info@gradiali.com

tel. +370 667 22801

Registruotis degustacijai galite:

e.p. restoranas@gradiali.com

Tel. +370 667 22804

Primename, kad svečiams būtinas Galimybių pasas arba skaitmeninis COVID pažymėjimas, arba vienas iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: vakcinacijos išrašas, dokumentas, įrodantis, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašas. Kartu su Galimybių pasu arba jį atitinkančiu dokumentu gali reikėti parodyti asmens tapatybės dokumentas.