Lietuviško kino filmų vakarai

Lietuviško kino filmų vakarai

Lietuviško kino vakarai sanatorijoje „Gradiali”

Kviečiame registruotis į 2021 m. gruodžio 02 dieną 19:00 val. rodomą Raimundo Banionio filmą „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“.

Filmo veiksmas jus nukels į 1972-ųjų metų Kauno miestą. Nedidelė paauglių grupelė slapčia klausosi Liuksemburgo radijo ir svajoja. Visi jie gyvena tame pačiame name, kuriame anksčiau buvo įsikūręs viešbutis „Amerika“. Jų nekalta veikla susidomi KGB. Saugumo agentai perskaito vaikų laiškus, siųstus į Liuksemburgo radiją ir drauge su milicija išdrasko šį paauglių būrelį. Tai filmas apie lietuvių „hipių“ kartą, apie metą, kai susidegino Romas Kalanta, kai prasidėjo menininkų emigracija, kai suaktyvėjo slaptųjų tarnybų veikla.

Vaidina: Augustas Šavelis, Gabija Jaraminaitė, Jūratė Onaitytė, Jurga Kasčiukaitė, Gediminas Karka, Linas Paugis, Rolandas Kazlas, Giedrius Čaikauskas, Arūnas Sakalauskas, Gražina Balandytė

Registracija: https://bit.ly/kinas_gradiali

Kino filmas rodomas sanatorijos “Gradiali” Didžiojoje konferencijų salėje.

Primename, kad svečiams būtinas Galimybių pasas arba skaitmeninis COVID -19 skiepų pažymėjimas, arba vienas iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: vakcinacijos išrašas, dokumentas, įrodantis, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašas. Kartu su Galimybių pasu arba jį atitinkančiu kitu dokumentu pasiliekame teisę paprašyti parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.