Šv. Kalėdos kartu!

Šv. Kalėdos kartu!

Šv. Kalėdų vakarą kviečiame jaukiai praleisti žavios muzikos, Kalėdų dvasios ir burnoje tirpstančių skonių apsupty kartu su Jums brangiais šeimos nariais ar draugais.

Restoranas „Pineta by Gradiali“ šiluma dalinsis su kiekvienu svečiu. Čia Jūsų lauks Kalėdomis spindinti aplinka, šventiniai kvapai, putojantis pasitikimo gėrimas suaugusiems ir bio limonadas mažiesiems, o vakaro nuotaiką kurs jaunosios kartos atlikėjas Petras Daunys kartu su band’u.

Apie atlikėjus:
Dainininkas Petras Daunys kvies pasimėgauti subtiliais, gurmaniškais ir gaiviais muzikos skambesiais pagal „Michael Buble“ programą, kurie publikoje nepaliks nei vieno abejingo. Michael’as Buble – tikras modernaus džiazo atlikėjo pavyzdys. Jis sugeba perteikti senąjį džiazo, bliuzo, soul‘o skambesį moderniam, nūdienos klausytojui, visa tai atlikdamas be galo profesionaliai, charizmatiškai ir žaismingai, o jo komandos grojamos naujos senųjų dainų aranžuotės suteikia antrą gyvenimą galbūt šiek tiek primirštiems, tačiau jau klasika spėjusiems tapti kūriniams. Petras Daunys Šv. Kalėdų vakarą neabejotinai pavers magišku ir nepamirštamu. Čia melodijos persipins su gardžiais, iki sielos gelmių žavinčiais skoniais, pagamintais paties virtuvės šefo.

Šv. Kalėdų šventinio vakaro programą sudaro:
·  Petro Daunio koncertas
·  Pasitikimo gėrimas (suaugusiems ir vaikams)

Kalėdų senelis tiesiai iš Laplandijos ir žavingasis Olafas mūsų mažiesiems svečiams:
Mažųjų svečių gruodžio 23-25 dienomis, nuo 16 iki 18 val. sanatorijoje lauks pats Kalėdų senelis! Savo krėsle įsitaisęs, kvies vaikučius padeklamuoti eilių, pašnabždėti giliausią svajonę, pasidalinti įsimintina pasaka ir be abejo – nusifotografuoti. Ir pažadame, nei vienas mažasis svečias neliks be dovanų iš paties Kalėdų senelio rankų!

Gruodžio 25 d. restorane vaikų nuo 16:00 val. Iki 18:30 val. lauks Olafas, žadantis išskirtinę programą mažiesiems. Laukia žaidimai, šokiai, dainos ir dar daugiau!

Kainos:

Suaugusiam asmeniui (nuo 15 m.) – 35 Eur

Vaikams (4-14 m.) – 20 Eur

Vaikams (0-3 m.) – nemokamai

Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 667 22804 arba e.p. restoranas@gradiali.com

Bilietus taip pat platina www.kakava.lt