Paskaita. „Kalėdinė karštinė, pošventinė tuštuma – su džiaugsmu ir darna“

Paskaita. „Kalėdinė karštinė, pošventinė tuštuma – su džiaugsmu ir darna“

„Širdingai su Drukteiniu sanatorijoje „Gradiali““

Trečioji susitikimų ciklo paskaita

Tema – „Kalėdinė karštinė, pošventinė tuštuma – su džiaugsmu ir darna“

Šv. Kalėdos, tai gražiausia šventė metuose kai galime būti su savo mylimais, su savo artimais. Dovanojame dovanas, taip parodydami dėmesį ir išreikšdami meilę. Nauji Metai – naujų vilčių, naujų pasikeitimų ir naujų planų laikas. Ir visą šitą laikotarpį mes bėgame, skubame, stresuojame ir nervinamės, pergyvename ir stengiamės dėl kitų. Tačiau viskas praeina ir tada mus aplanko vienatvė. Tada mes pamirštame švenčių grožį ir pasineriame į tuštumą.

Apie tai ir daug kitų dalykų kalbėsime trečiojoje paskaitoje „Kalėdinė karštinė, pošventinė tuštuma – su džiaugsmu ir darna“.

Paskaitoje dalyvaus Giedrius DRUKTEINIS, žurnalistas, etiketo žinovas, TV laidų vedėjas, socialinio projekto „Širdingai su Drukteiniu“ iniciatorius, gydytoja psichiatrė Aneta RAILIENĖ ir sertifikuota pozityvaus mąstymo trenerė Gintė MARTINKĖNĖ. Ji taip pat yra ICF (tarptautinė koučingo federacija) ir WBECS (Pasaulinė verslo ir vadovų ugdomojo vadovavimo organizacija) bei sąmoningo požiūrio treniravimo metodo „Points of You“ akademijos narė.

Pasak Gintės, pozityvus mąstymas yra būtinas geros sveikatos komponentas. Viskas prasideda nuo mūsų požiūrio tiek į gerus, tiek į blogus dalykus. Emocinė sveikata ir yra mūsų požiūris, mąstymas ir mes galime bei turime jį valdyti, jei norime gyventi pilnavertį gyvenimą. Nuodingos mintys nuodija mūsų organizmą tiek fiziškai, tiek emociškai. Tuo tarpu pozityvios mintys mus gydo, suteikia jėgų veikti, paskirsto mūsų energiją ir išlaisvina mūsų potencialą.

Susitinkame gruodžio 11 d., 14:00 val. sanatorijos Gradiali“ konferencijų salėje.

Rekomenduojame rinktis nuo 13:30 val.

Paskaita nemokama.

Primename, kad svečiams būtinas Galimybių pasas arba skaitmeninis COVID -19 skiepų pažymėjimas, arba vienas iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: vakcinacijos išrašas, dokumentas, įrodantis, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašas. Kartu su Galimybių pasu arba jį atitinkančiu kitu dokumentu pasiliekame teisę paprašyti parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.