fbpx

Nėščiųjų mankštos sanatorijoje

Nėštumo periodu moters kūnui itin svarbu sustiprėti ir pasiruošti tiek laukiančiam gimdymui, tiek kokybiškai atsistatyti po gimdymo. Besikeičiančios apkrovos nugarai, kūno pokyčiai reikalauja moters dėmesio judesiui, ypač stiprinant dubens, nugaros raumenis, mokantis kvėpuoti ir susikoncentruoti, pajausti profesionalių kineziterapijos specialistų ir gamtos poveikį. Visas besiruošiančias nėštumui, besilaukiančias ar neseniai pagimdžiusias moteris nuo gegužės 1d. kviečiame į tik JUMS skirtas mankštas sanatorijoje Gradiali.

Pratimai atliekami su profesionalaus kineziterapeuto priežiūra, pagal individualų besilaukiančiosios pajėgumą. Užsiėmimų metu stiprinami dubens, juosmens, kojų ir rankų raumenys. Naudojami gimnastikos kamuoliai, atliekami pratimai su savo kūno svoriu ar papildomomis priemonėmis, atsižvelgiant į individualią moters būklę.

Mankštų nauda: padeda pasiruošti gimdymui ar atsistatyti po jų tiek fizine, tiek emocine prasme; padeda išvengti nėštumui būdingų nemigos, nugaros skausmų, oro trūkumo, padažnėjusio galvos skausmo, galūnių tinimo negalavimų, harmonizuoja emocijas, moko mylėti besikeičiantį kūną ir jausti siunčiamus signalus, kurti besimezgantį ryšį su kūdikiu.

Mankštos trukmė: 30 min.+ diafragminio kvėpavimo pratimai

Mankštos vyksta: pirmadienį/trečiadienį/penktadienį 15:00 val. Mažojoje kineziterapijos salėje II aukšte. Į mankštą rekomenduojame atvykti 15 minučių anksčiau. Jei negyvenate sanatorijoje Gradiali, atvykite jau su patogia apranga mankštai. Mankštos metu sportinė avalynė nėra privaloma.

Kaina: 1 mankšta 15 Eur, 5 mankštos (abonementas*) 63 Eur

*įsigijus abonementą mankštų dažnis pasirenkamas individualiai

Dovana: Po kiekvienos mankštos (15:40 val.) Jūsų laukia deguonies kokteilis su mineraliniu vandeniu arba inhaliacijos procedūra su mineraliniu vandeniu pasirinktinai. O įsigijus 5 mankštų abonementą – Gamtos terapija. Po šio pasivaikščiojimo gausite visas reikiamas instrukcijas tęsti šią nuostabią praktiką individualiai.  Gamtos terapija vyksta penktadieniais 16:00 val.

   

Papildomos paslaugos besilaukiančioms:

  • Galimybė pasikonsultuoti su gydytoja ginekologe, atlikti echoskopinius tyrimus Gradiali sanatorijoje – pagal galiojantį kainyną.
  • Galimybė pasilepinti relaksacijos (aromaterapija) ar šviesos terapijos procedūra – pagal galiojantį kainyną.
  • Galimybė pasilepinti baseinų erdve po mankštų – speciali kaina 14 Eur.