Apartamentai

2 – 7 aukštuose esančiuose erdviuose numeriuose yra atskiras miegamasis kambarys su dvigule lova (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras) ir svetainė su sofa-lova. Jame yra 2 plačiaekraniai TV, telefonas, seifas, drabužių spintos miegamajame ir svetainėje, virtuvės erdvė su kriaukle, šaldytuvu, elektriniu virduliu, mikrobangų krosnele ir virtuvės stalu su kėdėmis.
Kambariuose jūsų patogumui yra profesionalūs kavos aparatai, skirti visiems kavos gurmanams

Liuksas

Šie erdvūs, komfortiški kambariai yra 2-7 aukštuose. Numeriuose yra atskiras miegamasis kambarys su dvigule lova (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras) ir svetainė su sofa-lova. Liukso klasės kambaryje yra didelė drabužių spinta, 2 plačiaekraniai TV, telefonas, seifas, virtuvės erdvė ir kt.
Kambariuose jūsų patogumui yra profesionalūs kavos aparatai, skirti visiems kavos gurmanams

Mini liuksas

Šie kambariai yra 2-7 aukštuose. Numeriuose yra miegamasis kambarys su dvigule lova (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras) ir sofa-lova. Mini liukso klasės kambaryje yra drabužių spinta, 1 plačiaekranis TV, telefonas, seifas, stalas, kėdė. Kambariuose veikia bevielis internetinis ryšys. Vonios kambarys su WC ir dušu,

Dvivietis

Standartiniai jaukūs dviviečiai kambariai išdėstyti 2-7 aukštuose.
Šiuose numeriuose yra dvigulės lovos (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras), plačiaekranis TV, telefonas, seifas, drabužinė, rašomasis stalas ir šaldytuvas. Veikia bevielis internetinis ryšys. Vonios kambarys su WC ir dušu, šildomomis grindimis, jame rasite chalatus, rankšluosčius, plaukų džiovintuvą ir higienos priemones (dušo želė bei šampūną). Visi dviviečiai kambariai turi erdvius balkonus su baldais.

Vienvietis

Ieškantiems privatumo, siūlome vienviečius kambarius, išsidėsčiusius 2-7 aukštuose. Visų vienviečių numerių langai orientuoti į rytų pusę. 2018 metų rudenį atidarytame korpuse vienviečiai kambariai yra be balkonų.