Apartamentai

Jūsų įsimintinoms akimirkoms kurti ir ramiam poilsiui užtikrinti – jaukūs, komfortiški ir erdvūs dviejų kambarių apartamentai. Tai numeris, idealiai tinkantis tiek šeimos atostogoms su vaikais, tiek romantiškam laikui dviese, tiek įsikuriant verslo reikalais. Čia gali apsistoti iki 4 asmenų.

Kambariuose jūsų patogumui yra profesionalūs kavos aparatai, skirti visiems kavos gurmanams

Liuksas

Klasikiniu minimalizmu ir jaukumu alsuojantis numeris puikiai tiks itin patogiai ir komfortiškai viešnagei. Liukso klasės tipo kambaryje vienu metu ilsėtis gali iki 4 asmenų. Jūsų išskirtiniam ir ramiam šeimos poilsiui prie Baltijos jūros!

Kambariuose jūsų patogumui yra profesionalūs kavos aparatai, skirti visiems kavos gurmanams

Mini liuksas

Erdvus, jaukus, minimalistinio stiliaus vieno kambario numeris leis pasijausti tarsi namuose! Mini liukso klasės kambarys idealiai tiks komfortiškam poilsiui su antrąja puse ar vaikais.

Dvivietis

Standartiniai jaukūs dviviečiai kambariai išdėstyti 2-7 aukštuose.
Šiuose numeriuose yra dvigulės lovos (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras), plačiaekranis TV, telefonas, seifas, drabužinė, rašomasis stalas ir šaldytuvas. Veikia bevielis internetinis ryšys. Vonios kambarys su WC ir dušu, šildomomis grindimis, jame rasite chalatus, rankšluosčius, plaukų džiovintuvą ir higienos priemones (dušo želė bei šampūną). Visi dviviečiai kambariai turi erdvius balkonus su baldais.

Vienvietis

Ieškantiems privatumo, siūlome vienviečius kambarius, išsidėsčiusius 2-7 aukštuose. Visų vienviečių numerių langai orientuoti į rytų pusę,  kambariai yra be balkonų. Vonios kambarys su WC ir dušu, šildomomis grindimis, jame rasite chalatus, rankšluosčius, plaukų džiovintuvą ir higienos priemones (dušo želė bei šampūną).