SPA procedūros dviems

Karališkas atokvėpis dviems

Viešbučio gyventojams
170 / 90 min.
Viešbučio svečiams
178/ 90 min.

JAI:

Jauninamoji auksinė SPA procedūra veidui ir kūnui: kūno įvyniojimas, veido procedūra ir kūno masažas. Ši prabangi procedūra jaunina odą ir atpalaiduoja kūną. Išskirtinės 24 karatų aukso regeneruojamosios savybės derinamos su jauninamuoju poveikiu pasižyminčių gėlių jėga perkeisti Jūsų veidą ir kūną.

Veikliosios medžiagos: 24 karatų aukso milteliai – regeneruoja; kryžiažiedė- giliai drėkina, grąžina elestingumą;

JAM:

Jauninamoji vyriška procedūra veidui. Veido prausimas gaiviomis valomosiomis putomis, tonizavimas, šveitimas mikrodermabraziniu mechaniniu ir enziminiu šveitikliu su deimanto kietumo natūraliomis abrazyvinėmis dalelėmis. Gilesnis raukšlių ir raukšlelių masažas veikliuoju jauninamuoju koncentratu su hialurono rūgštimi. Aktyvios jauninamosios kaukės su hialurono rūgštimi. Drėkinamojo veido kremo sutepimas ir jauninamojo paakių kremo su natūraliais dumblių ir pakrantės augalų ekstraktais įmasažavimas. Bei viso kūno šveitimas ir masažas drėkinamuoju ir maitinamuoju ektraktu.

Masažas Jai ir Jam ir aromaterapinė vonia

Viešbučio gyventojams
130 / 75 min.
Viešbučio svečiams
138/ 75 min.

Masažo technika leidžia pailsėti mintims ir sielai bei pasinerti į procedūrą. Ši technika nuramina pavargusį kūną, nuima emocinę įtampą bei sukuria buvimo kartu džiaugsmą. Procedūros metu naudojami eteriniai aliejai ir švelni muzika gerina nuotaiką ir nukelia į ramybės oazę. Po viso kūno masažo – pasilepinimas atpalaiduojamoje vonioje, kuri puikiai remineralizuoja odą.

Rytietiškas ritualas dviems

Viešbučio gyventojams
120 / 60 min.
Viešbučio svečiams
128/ 60 min.

Kūno masažas su rytietiškų prieskonių aromatų deriniu. Puikiai  primaitina  ir pridrėkina odą medžiagomis, vitaminais A,B,E. Pašalina nereikalingą stresą ir įtampą kūne.

 

Atostogų SPA dviems (kūno šveitimas + atpalaiduojanti vonia)

Viešbučio gyventojams
79/ 40 min.
Viešbučio svečiams
83/ 40 min.

Auksinių pienių procedūra, suteikianti pienių galios, ryškumo, švelnumo ir leidžianti pajusti gaivinantį vasaros prisilietimą – nukeliantį į atostogas. Procedūros metu odą papildoma karotinais – anti-senėjimo eliksyru, kurio pagrindą sudaro koenzimas Q10, vitaminai, mineralinės medžiagos ir nepakeičiamos nesočiosios riebalų rūgštys, išsaugančios optimalų odos drėgmės lygį ir maistinių medžiagų balansą.

Kūno šveitimas su pienių šveitikliu + atpalaiduojanti masažinė vonia su pienių druska.