Konsultacijos ir tyrimai

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
22
Be gydytojo paskyrimo
22

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas padeda po ligos grįžti į normalų įprastą gyvenimą, sustiprinti sveikatą, pagreitina daugelio ligų sveikimo procesą, padeda atstatyti organizmą po traumų ir/ar operacijų, yra kompleksinė gydymo dalis įvairių sveikatos sutrikimų, tiek įprastų kiekvienam žmogui įvairios kilmės nugaros skausmų, netaisyklingos laikysenos padarinių, tiek būklių po įvairių traumų, operacijų (sąnarių protezavimo, kraujagyslių, kaulų lūžimų, kt), persirgto insulto, infarkto ir t.t.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas konsultacijos metu įvertina paciento sveikatos būklę, sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi reabilitacijos efektyvumą, prireikus koreguoja programą, siunčia į ambulatorinę, stacionarinę, kt. reabilitaciją, konsultuoja pacientus sveikos gyvensenos, ergonomiškos veiklos bei aplinkos pritaikymo klausimais.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas taiko nemedikamentinį gydymą (be vaistų) – skiria Jums tinkamas fizioterapijos ir hidroterapijos (vandens) procedūras, kineziterapiją, masažą, homeopatinį gydymą, akupunktūrą, manualinę terapiją ir kt. paslaugas.

Priklausomai nuo paciento ligos istorijos, į gydymo procesą fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas gali įtraukti ir kitus specialistus (kineziterapeutus, masažistus, psichiatrus).

Pakartotinė gydytojo ar specialisto konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
9
Be gydytojo paskyrimo
9

Informacija ruošiama…

Kineziterapeuto konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
12
Be gydytojo paskyrimo
12

Informacija ruošiama…

Ergoterapeuto konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
12
Be gydytojo paskyrimo
12

Jei patyrėte traumų, sunkių sužalojimų, neatsigaunate po operacijos ar dėl sutrikusios sveikatos negalite atlikti daugelio net elementariausių fizinės jėgos reikalaujančių kasdienių darbų, siūlome ergoterapeuto pagalbą. Ergoterapeutas Jums atliks būtiniausias procedūras, reikalingas Jūsų sveikatai gerinti. Jis išmasažuos, išjudins neveikiančius raumenis, priversdamas juos dirbti norima linkme, padės atstatyti nefunkcionuojančių organų veiklą, o prireikus jis parodys ir išmokys Jus kaip galėtumėte toliau gyventi visavertį gyvenimą ir susitvarkyti su kasdieniais buitiniais rūpesčiais.

Ergoterapija padeda maksimaliai atkurti pacientų funkcijas ir galimybes, būti nepriklausomais kasdieniame gyvenime. Kiekvienas gali gyventi savarankiškai, atsižvelgdamas į savo norus ir poreikius. Ergoterapijos procedūros būna tiek individualios, tiek grupinės. Jos leidžia žmogui atitrūkti nuo slegiančių minčių apie ligą, negalią, įgyti pasitikėjimo savimi.

Biometrics E-LINK ergoterapinis tyrimas

Su gydytojo paskyrimu
12
Be gydytojo paskyrimo
12

Informacija ruošiama…

Psichologo konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
22
Be gydytojo paskyrimo
22

Individualios psichologo konsultacijos padeda saugiame, visišku pasitikėjimu pagrįstame pokalbyje išsiaiškinti ne tik slegiančius sunkumus, bet ir jų atsiradimo priežastis bei atrasti asmens vidinius pajėgumus išspręsti šias problemas.

Porų ir šeimų konsultavimas skirtas poros / šeimos santykių sunkumams ir krizėms išgyventi, kurti tarpusavio santykius. Vienas kitą mylinčių žmonių, gyvenančių santuokoje ar drauge, laimė nėr a duodama ar dovanojama. Ji yra kuriama. Ji negali egzistuoti be abiejų, ją sudarančių asmenų individualios atsakomybės, sąmoningumo ir drąsos pažvelgti į iškylančius sunkumus, atsikratyti iliuzijų ir gyventi tikrą gyvenimą. Kiekvienoje santuokoje, net ir geriausiai pasisekusioje, egzistuoja gražūs ir sunkūs periodai. Svarbu, kad jie nenuvertintų sunkumų, o drįstų apie tai kalbėtis, girdėti, suprasti vienas kitą. Dažnai vieniems patiems tai pernelyg sunki užduotis, todėl čia gali ateiti į pagalbą specialistas.

Logopedo konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
12
Be gydytojo paskyrimo
12

Informacija ruošiama…

Pėdų priežiūros specialisto konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
10
Be gydytojo paskyrimo
10

Informacija ruošiama…

Dietisto konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
22 
Be gydytojo paskyrimo
22

Informacija ruošiama…

Spirometrinis tyrimas su Minispir Light aparatu

Su gydytojo paskyrimu
10
Be gydytojo paskyrimo
10

Spirometrija – tai oro tūrio bei greičio matavimas iškvėpimo ir įkvėpimo metu, padedantis diagnozuoti kvėpavimo funkcijos sutrikimus.

Tyrimo metu pamatuojamas plaučių tūris, patikrinama ar nėra kvėpavimo takų obstrukcijos, ar nesutrikusi ventiliacinė plaučių funkcija. Rekomenduojama žmonėms, kurie serga lėtinėmis plaučių ligomis (astma, bronchitu, plaučių uždegimu, bronchektazine liga, cistine fibroze ir kt.), bei dirbantiems užterštame ore ir rūkantiems asmenims. Šis tyrimas vertingas ir tuomet, kai susergama ūmia kvėpavimo takų infekcija.

Multifunkcinė gyvybinių funkcijų diagnostika

Su gydytojo paskyrimu
90
Be gydytojo paskyrimo
90

Įtampa, stresas darbe, gyvenime, mažai judėjimo, netaisyklinga mityba, blogas miegas, žalingi įpročiai vis labiau didina galimybę susirgti širdies ir kraujagyslių ligonis.

Išvengti šių susirgimų gali padėti ankstyva pagrindinių gyvybinių funkcijų diagnostika su monitoriumi Equivital.

Multifunkcinis gyvybinių funkcijų monitorius „Equivital“ – naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Prietaisas įrašo ir persiunčia (realiuoju laiku ar sutartais laiko intervalais) aukštos kokybės daugiafunkcinę kardiorespiratorinę, termoreguliacinę ir fizinio aktyvumo informaciją nuo žmogaus kūno. Programinė įranga retrospektyviai analizuoja surinktus duomenis, sinchronizuoja visų daviklių (širdies veiklos, kraujo spaudimo, deguonies saturacijos, odos galvaninės reakcijos) duomenis, generuoja išsamų medicininės paciento būklės išrašą. Tai suteikia plačias galimybes gydytojui kuo tiksliau sudaryti individualias reabilitacijos programas, stebėti, lyginti duomenis visos reabilitacijos metu, daryti tikslias išvadas, teikti pagrįstas rekomendacijas dėl tolimesnio stebėjimo, gydymo, gyvensenos.

Diagnostika gali būti atliekama tiek profilaktikos tikslu, siekiant išvengti staigių mirčių ir širdies bei kraujagyslių sistemos susirgimų, tiek jau turint širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų.

Diagnostinis tyrimas su veloergometru ``XRCISE``

Su gydytojo paskyrimu
10
Be gydytojo paskyrimo
10

Tyrimas atliekamas minant specialų medicininį stacionarų dviratį. Tyrimo metu stebimas, registruojamas ir vertinamas širdies susitraukimų dažnis, kraujospūdis, kvėpavimas, elektrokardiograma, bendra paciento būklė. Elektrokardiograma vertinama prieš krūvį, krūvio metu ir pabaigus minti dviratį.

Tyrimas atliekamas širdį maitinančių kraujagyslių ligų diagnostikai, širdies raumens būklės vertinimui, širdies ritmo sutrikimų diagnozavimui, fizinio pajėgumo, gydymo efektyvumo, reabilitacijos veiksmingumo įvertinimui.

Šį tyrimą rekomenduojama atlikti ir visiems sveikiems žmonėms, kaip profilaktinę priemonę, norint išvengti širdies ir kraujagyslių ligų. Šis tyrimas yra labai naudingas sportuojantiems, fiziškai aktyviems bei planuojantiems sportuoti žmonėms. Tyrimo metu galima sužinoti savo fizines galimybes, raumenų išsivystymo lygį, treniruočių apkrovos ribas.

Raumenų testavimas su ``Tracker Freedom``

Su gydytojo paskyrimu
13 / 10 min.
Be gydytojo paskyrimo
13 / 10 min.

Elektroterapija – metodika, elektriniais impulsais atstatanti audinių ir organų veiklą, kartu pasižyminti ir nuskausminamuoju poveikiu. Kaip vaizduojama sieniniuose Egipto piešiniuose, atliktuose prieš tris tūkstančius metų, elektra jau buvo naudojama medicininiams tikslams. Gydymui buvo naudojami tam tikrų žuvų elektros energiją skleidžiantys organai. Po to ilgą laiką elektros fenomenas buvo užmirštas. Aštuonioliktame ir devynioliktame amžiuose elektros energija vėl pradėta naudoti medicinoje. Elektroterapija, kaip moderni fizioterapijos rūšis, ypač suklestėjo pastaruoju metu. Didžiulio elektronikos progreso dėka, elektros srovės panaudojimas buvo pagerintas ir supaprastintas. Daugelį vilčių, puoselėtų ilgą laiką, ypač gydant paralyžių, šiandien jau galima įgyvendinti. Dėka įtikinamo efektyvumo ir lengvo pritaikymo, elektroterapija tapo labai svarbia šių dienų fizikinės terapijos dalimi.

Dėl skirtingų srovės tipų ir jų sukeliamų srovės efektų taikoma gydant įvairius susirgimus: neurologinius, sąnarių, raumenų, taip pat po įvairių traumų.

Poveikis:

  • gerina audinių kraujotaką, medžiagų apykaitą;
  • pasyviai treniruojami raumenys stiprėja;
  • malšinamas skausmas.

Estetinės ir lazerinės medicinos gydytojo konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
22
Be gydytojo paskyrimo
22

Informacija ruošiama…

Refleksoterapeuto konsultacija

Su gydytojo paskyrimu
22
Be gydytojo paskyrimo
22

Informacija ruošiama…