Fizioterapija

Dubens raumenų treniruotė

/ 7-10 min.

Vikrumo praradimas yra pirmas aiškus požymis, kad kūnas darosi nepakeliama našta jūsų raumenims. Prie šio pojūčio didele dalimi prisideda liemens, kvėpavimo bei dubens dugno raumenų kompleksas ir jų funkcijos kokybė. Šlapimo nelaikymo simptomai, dubens organų skausmas, erekcijos sutrikimai ir kiti urologiniai negalavimai puikiai koreguojami ir gydomi su „Pelvictrainer“ treniruokliu.

Su „Pelvictrainer“ treniruokliu pacientai atlieka pratimus patogiai sėdėdami, apsirengę. Sėdynėje įmontuotu sensoriumi prietaisas fiksuoja dubens dugno raumenų aktyvumą juos įtempiant, atpalaiduojant ar sulaikant. Monitoriuje matomas aiškus ir suprantamas grafikas, rodantis paciento rezultatus. Tokiu būdu lengva atrasti “silpnas” vietas ir intensyviau jas treniruoti.

Grafiko konfigūraciją lengva ir paprasta suprogramuoti. Pratimų sudėtingumo lygį parenka ir nustato kineziterapeutas kiekvienam pacientui individualiai. Pacientui nustatytų tikslų pasiekimas rodomas procentine išraiška, o tai leidžia tiksliai ir objektyviai įvertinti kiekvieno paciento individualų terapinį progresą.

Abu – tiek pacientas, tiek specialistas, treniruoklio ekrane gali stebėti ir kontroliuoti, kiek teisingai yra atliekami pratimai. Pacientui išmokus teisingai atlikti pratimus, toliau vyksta efektyvios treniruotės ir pirmieji rezultatai pastebimi jau po pirmųjų 10-20 užsiėmimų. Nėra pašalinių reiškinių.

Moterims po gimdymo, pacientams po chirurginių operacijų dubens dugno srityje treniruotis galima, tik būtina sąlyga, kad žaizdos būtų sugiję. Besilaukiančioms treniruotis galima iki 6 nėštumo mėnesio.

Prietaisu galima:

  • diskretiškai ir procentine išraiška išmatuoti dubens dugno raumenų aktyvumą ir gauti objektyvius rezultatus (min 80% pacientų yra fiksuojamas tolimesnių treniruočių poreikis).
  • naudojantis bio grįžtamuoju ryšiu išmokyti pacientą “pajausti” dubens dugno raumenis.
  • atlikti tikslines dubens dugno raumenų treniruotes pagal individualiai sudarytą programą baziniame, arba pažengusiųjų sudėtingumo lygyje, stiprinant dubens dugno raumenų darbą atitinkamose raumenų aktyvumo fazėse.
  • sekti terapinį efektą (be to, kad pacientas pats jaučia pokyčius, yra fiksuojami paciento treniruočių rezultatai, kurie pateikiami grafine išraiška ir, esant poreikiui, gali būti segami į asmens ligos istoriją).

Elektrostimuliacija PHYSIOMED-IF-Expert aparatu

Tik su gydytojo paskyrimu
7 /  10 min. (laukas)

Ši elektroterapijos procedūra tai gydymas impulsinėmis žemo ir vidutinio dažnio srovėmis. Tai vienas iš efektyvesnių fizioterapijos metodų, siekiant numalšinti ūminį ir lėtinį skausmą (TENS), ir atlikti funkcinę nervų – raumenų stimuliaciją (FES). Taikant raumenų elektrostimuliaciją, stimuliuojamas raumuo ar jų grupės periodiškai susitraukia ir atsipalaiduoja, todėl gerėja raumens kraujotaka, jo skaidulos hipertrofuoja – didėja jų jėga, ištvermė.

Indikacijos: įvairių tipų lėtinis ir ūminis skausmas, artritai, pooperaciniai skausmai, neuralgija, sportinės traumos, fantominiai galūnių skausmai, reumatoidiniai skausmai ir osteoartritai, degeneracinės kaulų ir raumenų sistemos ligos, nugaros skausmai, migrena, tenziniai galvos skausmai, mažinti edemai.

Kontraindikacijos: implantuoti dirbtiniai širdies ritmo stimuliatoriai, širdies ritmo sutrikimai, trombofelbitas, trombozė, nėčioms moterims pilvo bei dubens srityje, epilepsija, plaučių TBC, atviri lūžiai, padidėjęs jautrumas.

Elektrostimuliacija su Stima Well

Tik su gydytojo paskyrimu
18 /  20 min.

Jei kenčiate stuburo, nugaros, raumenų skausmus, mes galime Jums padėti.

Vidutinio dažnio elektros terapija skirta stimuliuoti paviršinius ir giliuosius raumenis, mažinti skausmą, gydyti šiluma ir masažuoti nugaros sritį. Programa skirta raumenų terapijai, stiprina ir tempia nugaros raumenis. Galima derinti su dinaminio gilaus masažo programomis. Gaunamas trigubas efektas: skausmo malšinimas, raumenų atpalaidavimas ir raumenų stiprinimas. Elektrostimuliacija „Stima Well“ aparatu gali būti pritaikoma kiekvienam pacientui individualiai, sudarant specialią programą.

Rekomenduojama esant stuburo, nugaros, raumenų skausmams, centrinės ar periferinės kilmės hipotrofijoms, atrofijoms, artritui, reumatoidiniams sutrikimams, osteoartritui.

Elektrostimuliacija netaikoma: esant širdies ritmo sutrikimams, aukštam kraujospūdžiui, ūmiems uždegiminiams procesams, turintiems piktybinius navikus, nėštumo atveju, pacientams su implantuotais kardiostimuliatoriais ar kitais stimuliatoriais, jei gydomajame plote yra implantuoti protezai su metalinėmis dalimis, pavyzdžiui, galūnių protezai, chirurginiai protezai, pacientas alergiškas elektros srovei.

Elektroterapija

Tik su gydytojo paskyrimu
/  10 min.

Elektroterapija – metodika, elektriniais impulsais atstatanti audinių ir organų veiklą, kartu pasižyminti ir nuskausminamuoju poveikiu. Kaip vaizduojama sieniniuose Egipto piešiniuose, atliktuose prieš tris tūkstančius metų, elektra jau buvo naudojama medicininiams tikslams. Gydymui buvo naudojami tam tikrų žuvų elektros energiją skleidžiantys organai. Po to ilgą laiką elektros fenomenas buvo užmirštas. Aštuonioliktame ir devynioliktame amžiuose elektros energija vėl pradėta naudoti medicinoje. Elektroterapija, kaip moderni fizioterapijos rūšis, ypač suklestėjo pastaruoju metu. Didžiulio elektronikos progreso dėka, elektros srovės panaudojimas buvo pagerintas ir supaprastintas. Daugelį vilčių, puoselėtų ilgą laiką, ypač gydant paralyžių, šiandien jau galima įgyvendinti. Dėka įtikinamo efektyvumo ir lengvo pritaikymo, elektroterapija tapo labai svarbia šių dienų fizikinės terapijos dalimi.

Dėl skirtingų srovės tipų ir jų sukeliamų srovės efektų taikoma gydant įvairius susirgimus: neurologinius, sąnarių, raumenų, taip pat po įvairių traumų.

Poveikis:

  • gerina audinių kraujotaką, medžiagų apykaitą;
  • pasyviai treniruojami raumenys stiprėja;
  • malšinamas skausmas.

Magnetoterapija

Tik su gydytojo paskyrimu
/  20 min.

Magnetoterapija – toks pat senas gydymo būdas kaip, pavyzdžiui, akupunktūra, ir buvo žinoma jau Senovės Egipte ir Kinijoje.

Šiandien šis metodas medicinos praktikoje taip pat yra populiarus, todėl plačiai taikomas ir naudojamas prie įvairių susirgimų ar negalavimų:

  • raumenų patempimai ir sumušimai;
  • raumenų nuovargis;
  • neuropatijos;
  • periferinių nervų pažeidimai;
  • riešo tunelio sindromas;
  • trofinės kraujagyslių opos, kraujagyslių pažeidimai sergant diabetu, hematomos, potrauminiai patinimai;
  • ūmūs ir lėtiniai raumenų-sausgyslių ir sąnarių pažeidimai (nugaros skausmas, kaklo, pečių skausmai ir kt.)

Magnetiniai impulsai proceso metu tiesiogiai veikia organizmo ląstelių sieneles ir dėl to jos pasikeičia. Ląstelių membraninėse sienelėse gali atsiverti tokie kanalai, kurie anksčiau tinkamai nefunkcionavo. Dėl magnetinių impulsų poveikio ląstelėje atsiranda medžiagų apykaitos suaktyvėjimas. Kur slypi magnetoterapijos esmė? Dažniausiai daugelio ligų arba susirgimų intensyvumo priežastimi tampa medžiagų apykaitos sutrikimai organizme. Pažeistą ląstelės darbą galima sureguliuoti ir atstatyti naudojantis būtent šiuo aparatu. Magnetoterapija atstato sutrikusį ląstelių energinį krūvį ir suderina virpesių dažnumą. Toks įprastas biologinis procesas netampa papildomu krūviu žmogaus organizmui, kadangi mus ir taip veikia magnetinis Žemės laukas. Ir mes prie jo esame pripratę. Priešingai, magnetinio lauko pusiausvyros nebuvimas kaip tik gali sukelti vienokių ar kitokių sutrikimų. Magnetiniame lauke ląstelės lengviau įsisavina deguonį ir maisto medžiagas, o iš mūsų organizmo pašalinami toksinai ir kitoks balastas.

Magnetoterapija Bemer aparatu

Tik su gydytojo paskyrimu
/  8-25 min.

Žmogaus organizmas yra save reguliuojanti sistema, sugebanti išlaikyti darnų vidaus organų tarpusavio funkcionavimą įvairiose sąlygose. Organizmo bioelektra (elektromagnetiniai impulsai) yra būtini visų organų veiklos koordinavimui.

Tik mūsų įstaigoje esanti BEMER 300 Pro Set įranga yra moderniausia elektromagnetinės terapijos sistema, naujas, saugus, fiziologinis sveikatos palaikymo ir atstatymo metodas, taikant tiksliai dozuotus, pulsuojančius elektromagnetinius laukus.

BEMER-3000 (dozuotas pulsuojantis elektromagnetinis laukas) terapija nukreipta į medžiagų apykaitos procesų fiziologinį reguliavimą, į regeneracinių sugebėjimų aktyvavimą.

Seansai BEMER 300 Pro Set aparatu:

  • gerina audinių kraujotaką;
  • aprūpina deguonimi;
  • greitina ląstelių atsinaujinimą;
  • mažina kraujo klampumą;
  • gerina odos, opų, pažeistų audinių gijimą;
  • stiprina imunitetą;
  • gerina miegą, nuotaiką;
  • intensyvina medžiagų apykaitą ir raumenų aprūpinimą krauju treniruotiems sportininkams.

BEMER 300 Pro Set plačios galimybės leidžia parinkti individualią programą kiekvienam pacientui pagal susirgimą, bendrą būklę, jautrumą magnetiniam laukui.

Magnetoterapija MULTIMAG aparatu

Tik su gydytojo paskyrimu
18 /  20 min.

Šiandien daugelis iš mūsų dirba sėdimą darbą. Ilgos darbo valandos sėdimoje padėtyje, palinkus prie kompiuterio dažniausiai skaudžiai atsiliepia mūsų sveikatai: ima skaudėti nugarą, pečius, kojas. Tai – netaisyklingos sėdėsenos bei laikysenos pasekmė. Be to, tam įtakos turi ir per mažas fizinis aktyvumas. Vienas efektyviausių, moderniais klinikiniais tyrimais patvirtintas būdas, skirtas gydyti įvairius skausmus, aktyviai veikti kraujotaką, padėti greičiau atsigauti po operacijų ir iš esmės gerinti savijautą, – magnetinė terapija ir specialūs magnetinės terapijos aparatai.

Magnetinė terapija yra pagrįsta tam tikro dažnio impulsais, kuriuos į tam tikrą kūno vietą siunčia specialus magnetinės terapijos aparatas. Tai – tikra inovacija, šalinanti nugaros, kojų, raumenų, pečių skausmą, palengvinanti venų ir kraujagyslių ligų gydymą, padedanti atsigauti po chirurginės intervencijos ir t.t. Šio metodo nauda sveikatai – akivaizdi. Jau po pirmo gydymo seanso žmogus jaučiasi geriau, jam mažiau skauda, gerėja savijauta, o kartu su ja ir nuotaika. Gyventi reikia be skausmo, o tai padaryti galima kartu su magnetinės terapijos prietaisais.

Magnetoterapijos aparatas atlieka šias funkcijas:

  • mažina nuovargį;
  • malšina skausmą (nugaros, kojų, strėnų, rankų ir pan.);
  • padeda gydyti venų ligas;
  • magnetinės terapijos aparatai taip pat gelbsti pooperaciniu laikotarpiu;
  • pagreitina lūžių gijimą;
  • gydo venų nepakankamumą ir kt.

Magnetoterapija MAG-Expert aparatu

Tik su gydytojo paskyrimu
10 /  15 min.

Nemalonus, nuolat kankinantis lėtinis, o kartais ir ūmus, skausmas trukdo dirbti ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Magnetoterapija Jums padės numalšinti skausmą (nugaros, stuburo, kojų, rankų, sąnarių ir kt.), sumažinti nuovargį, gydyti venų ligas, pagreitins gijimą po traumų ir operacijų.

MAG-Expert aparatas atlieka gydymą žemo dažnio magnetiniu lauku, kurio dažnio diapazonas yra nuo 1 iki 100 Hz. Žemo intensyvumo magnetinio lauko gydomoji procedūra yra neskausminga, maloni ir efektyvi. Pulsuojantis terapinio magnetinio lauko aparato magnetinis laukas gali būti naudojamas įvairiais dažniais ir intensyvumu. Gali būti naudojami du visiškai atskiri kanalai ir gydymo laikmačiai. Gydymo veiksmingumui padidinti naudojami 30 ir 60 cm skersmens solenoidai bei lokalūs aplikatoriai.

Magnetoterapija taikoma:

  • galvos skausmams, migrenai, galvos smegenų traumų padariniams;
  • periferinės nervų sistemos ligoms (pleksitui, neuritui, neuralgijai, radikulopatijai, polineuropatijai);
  • kaulų lūžiams, raiščių patempimams, sumušimams, fantominiams skausmams, sergant artritu, artroze, osteochondroze, spondilioze;
  • kvėpavimo organų ligoms (bronchitui, plaučių uždegimui, bronchų astmai);
  • širdies ir kraujagyslių ligoms (pirminė arterinė I – II stadijos hipertenzija, išeminė širdies liga, tromboflebitui);
  • virškinimo sistemos ligoms (opaligei, hepatitui, lėtiniam kasos uždegimui, gastritui);
  • uždegiminiams procesams ausų, nosies ir gerklės srityje;
  • lėtinėms inkstų bei ginekologinėms uždegiminėms ligoms.

Magnetoterapijos negalima taikyti esant:

  • Pūlingiems procesams;
  • Kraujavimui arba polinkiui kraujuoti;
  • Ryškiai hipotonijai;
  • Tireotoksikozei;
  • Onkologiniams susirgimams;
  • Ryškiam širdies ir kraujagyslių sistemos nepakankamumui;
  • Aktyviai TBC, kraujo ligoms;
  • EKS, kitiems elektroniniams implantams;
  • Nėštumui.

Lazerio terapija

Tik su gydytojo paskyrimu
/  10 min.

Lazerio terapija – tai gydymas impulsiniais infraraudonaisiais šviesos spinduliais. Lazerio spinduliu veikiant segmentines zonas ar biologiškai aktyvius taškus, pasireiškia papildomas poveikis audiniams ir organams, kuris aktyvina jų gijimą, medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą.

Vystantis šiuolaikinėms technologijoms, sukurti iš esmės naujos kartos neinvaziniai, neskausmingo poveikio, didelio efektyvumo lazeriniai prietaisai.

Mūsų įstaigoje naudojamas prietaisas LMP 010 – tai kompleksinis lazerio ir magnetinio lauko prietaisas.

Lazerio poveikis organizmui pasireiškia:

  • mažina skausmą;
  • stabilizuoja vegetacinę nervų sistemą;
  • slopina uždegimą, mažina patinimus;
  • skatina audinių atsinaujinimą;
  • mažina koaguliaciją (kraujo krešėjimą);
  • stiprina imuninę sistemą.

Gydymas lazeriu yra be šalutinių poveikių, neinvazinis, neskausmingas.

Lazerio terapija LAS - Expert aparatu

Tik su gydytojo paskyrimu
13 /  3-10 min.

Lazerio šviesa turi skausmą, edemą mažinantį, priešuždegiminį, mikrocirkuliaciją gerinantį, audinių gydomąjį, biologinių procesų stimuliuojantį poveikį.

„LAS-Expert“ yra modernus lazerio terapijos prietaisas, kurio aplikatoriai išskiria nematomą lazerio spinduliavimą infraraudonosiomis bangomis. Žemas lazerio intensyvumas lemia spindulio skvarbą, jo poveikis pasireiškia 5 – 10 mm gylyje.

Lazerio terapija taikoma:

  • sergant judamojo-atramos aparato ligomis: artritu, artroze, raumenų uždegimais, stuburo osteochondroze;
  • sergant nervų sistemos ligomis: neuritu, neuralgija, smegenų kraujotakos nepakankamumu;
  • sergant vidaus ligomis: išemine širdies liga, arterinė hipertenzija, lėtinėmis plaučių ligomis, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige, tulžies pūslės ir latakų diskinezija;
  • sergant ausų, nosies ir gerklės ligomis: sinusitu, faringitu, laringitu, otitu, rinitu;
  • gydant chirurgines ligas: trofines opas, traumas, osteomielitą, pūlinius, mastitą, apatinių galūnių kraujagyslių ligas;
  • gydant blogai gyjančias žaizdas po operacijų, keloidinius randus;
  • gydant odos ligas: furunkulus, egzemą, psoriazę, atopinį dermatitą, žaizdas.

Lazerioterapija netaikoma esant:

  • įtartinai atrodantiems odos pasikeitimams (nežinomi apgamai);
  • onkologiniams susirgimams;
  • stipriai padidėjusiam jautrumui šviesai (bet kokios fotodermatozės, kurios reaguoja į vidutinę šviesos dozę eritema ar pūsleline);
  • lėtinei odos ligai ūmiam periode (pablogėjime);
  • išplitusiam poodinio sluoksnio uždegimui (Rožė, flegmona);
  • odos pažeidimui UV spinduliais ar po radiacinės terapijos;
  • nesenai ir išplitusaii hematomai aktyvioje fazėje;
  • po gydymo citostatinėmis medžiagomis, imunosupresantais, besitęsiančiam gydymui aukštomis kortikosteroidų dozėmis ir medikamentais turinčiais sudėtyje arseno;
  • negydomai epilepsijai;
  • dekompensuotam širdies nepakankamumui, širdies ritmo sutrikimams, koronariniam nepakankamumui;
  • turint kardiostimuliatorių (krūtininiai);
  • bendro pobūdžio infekcijai;
  • hipertireozei (kaklo ir pečių);
  • dismenorėjai (hipogastrinėje zonoje, juosmeninėje zonoje);
  • nėštumui;
  • endokrininių organų srityje (skydliaukė, sėklidės, kiaušidės ir kt.);
  • atviram momenėliui ir ilgųjų vamzdinių kaulų epifizių kremzlių srityje kūdikiams ir paaugliams ankstyvoje paauglystėje.

Hyper Photon 3D lazerio terapija

Tik su gydytojo paskyrimu
12 /  8 min.

Jokia fizikinė terapija neturi tokio įvairiapusio poveikio kaip lazerio terapija. Ši nepaprasta šviesa daro ypatingai teigiamą įtaką ląstelių funkcijoms.

Ši terapija yra visiškai neskausminga ir nepavojinga. Panaudota energija negali sukelti terminio poveikio, pakenkti odos paviršiui ar audiniams.
Paprastai lazeris naudojamas lokalių plotų tiesioginiam apšvitinimui. Užtikrinti tyrimų rezultatai visiškai įrodo stebinantį poveikį. Per daugelį fotonų/lazerio srauto terapijos taikymo metų paaiškėjo: kuo didesnis sveiko audinio plotas, kuris švitinamas kartu su židiniu, tuo intensyvesnis ir ilgesnis yra poveikis.

Lazerinės terapijos veikimo būdas: tiesioginis energetinis ląstelių stimuliavimas; organizmo gydomųjų galių suaktyvinimas, medžiagų apykaitos funkcijų optimizavimas.Lazeriu HYPER PHOTON 3D per keletą minučių galima atlikti darbą, kuris įprastiniu lazeriu, varginančiu rankų darbu, būtų atliktas per dvi valandas.
Pasaulio rinkoje dar nėra panašaus lazerinio prietaiso, kuriuo apspinduliuojamas toks didelis paviršiaus plotas.

Lokalios reakcijos į lazerinę spinduliuotę: ypatingai greitas žaizdų gijimas; žaizdų traukimosi lygis; audinių elastingumo padidėjimas; pigmentacijos normalizavimas.

Indikacijos: opos, nekrozės, nudegimai, randai, egzemos, cistos, sinusitai, rinitai, tonzilitai, raukšlės, pigmentinės dėmės, nelygi oda, lūžiai, sąnarių pažeidimai, sausgyslių uždegimai, prostatitai ir daugelis kitų.

Ultragarso terapija Physioson - Expert

Tik su gydytojo paskyrimu
7 / 3 – 6 min.

Ultragarsas – tai tamprios terpės sukeliami didelio dažnio išilginės krypties mechaniniai virpesiai, gaunami veikiant kristalus kintamąja elektros srove. Ultragarso fiziologinį ir terminį poveikį lemia endogeninė šiluma ir nešiluminis komponentas.

Ultragarso terapija skatina audinių atsinaujinimą, mažina pažeistos vietos jautrumą, skausmą, patinimą, uždegimą, raumenų spazmus, didina raumeninių skaidulų, randų elastingumą, gerina vietinę kraujotaką, medžiagų apykaitą, kapiliarų laidumą.

Ultragarso terapija taikoma esant degeneracinėms distrofinėms sąnarių ligoms (reumatoidiniui artritui, artritui, artrozei ir kt.), sulėtėjus kaulų gijimui po lūžio, randams, kontraktūroms, ūminėms ir poūmėms traumoms bei uždegimams, žaizdoms, raiščių patempimams bei uždegimams, stuburo skausmams, radikulopatijai, kulno skausmams. Ultragarso terapija taip pat skiriama po ginekologinių, ortopedinių ir kitų operacijų, skatinant randų gijimą, malšinant vietinį uždegiminį procesą. Ši terapija efektyvi gydant lėtines kvėpavimo sistemos ligas: bronchinę astmą, lėtinį bronchitą, plaučių uždegimą, lėtinį sinusitą ir pan.

Ultragarsu negalima gydyti esant ūmiam peršalimui, karščiuojant, sergant tuberkulioze, esant kraujuojančioms ar galinčioms perforuotis skrandžio opoms, galūnių kraujagyslių susirgimų (trombozės, tromboflebitai) esant augliams, kraujotakos nepakankamumui, koronarinių kraujagyslių ligoms, aktyviam reumatui, cukriniam diabetui, sergant specifinėmis infekcijomis, po gydymo radioaktyviu toriu, giluminės rentgenoterapijos arba laminektomijos.

Būtina ypač atsargiai gydyti ultragarsu ligonius su jutimo sutrikimais, pažengusia ateroskleroze, potrauminėmis pasekmėmis arba gydant arti endoprotezo. Be to, reikėtų vengti gydyti tiesioginėmis ultragarso bangomis nugaros smegenis ar nugaros smegenų išvaržas virš trečio cervikalinio slankstelio. Sergant, ultragarsinio gydymo nereikėtų taikyti šioms kūno vietoms: akims, ausims, smegenų audiniams, epifizėms, širdžiai, plaučiams, kepenims, blužniai, kiaušidėms, sėklidėms, išsiplėtusioms venoms, vaikams augimo zonose, ligoniams, turintiems širdies stimuliatorių (kategoriškai negalima taikyti jokių sinchroninės terapijos formų turintiems širdies stimuliatorius).

Limfodrenažas (abi rankos / juosmuo)

Tik su gydytojo paskyrimu
10 / 15 min.

Limfodrenažas (presoterapija) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto „rankovėse“ ir „kojinėse“, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Tai vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Taip pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfodrenažinis masažas – tai ne tik celiulito gydymas, bet ir būdas pagerinti veninę kraujotaką, ji gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo išsiplėtusių venų ir pagreitinti medžiagų apykaitos procesus poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir odos ląstelėse. Šis metodas leidžia išvesti iš organizmo skysčio perteklių ir kenksmingas medžiagas, normalizuoti organizme cirkuliuojantį tarpląstelinį skystį ir limfą.

Priklausomai nuo norimos paveikti vietos, yra naudojami:
– Ilgi batai;
– Platus diržas pilvui ir klubams;
– Ilgos rankovės.

Presoterapija yra puiki priemonė kovojant su celiulitu dėl to, kad leidžia pašalinti pagrindines jo atsiradimo priežastis, būtent, hipoksiją (deguonies trūkumas organizmo audiniuose) ir tarpląstelinio skysčio perteklių poodiniame riebaliniame sluoksnyje.

Šis masažas sėkmingai taikomas esant:

  • Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams);
  • Veniniam nepakankamumui, varikozei;
  • Išryškėjus kapiliarų tinklui;
  • Veninės stazės opoms;
  • Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms;
  • Raumenų ir nervų skausmams;
  • Kojų nuovargio, sunkumo sindromui;
  • Sportinėms traumoms;
  • Trombozių profilaktikai;
  • Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai;
  • Po krūties pašalinimo (mastoktomijos) operacijų.

Limfodrenažas (abi kojos)

Tik su gydytojo paskyrimu
15 / 20 min.

Limfodrenažas (presoterapija) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto „rankovėse“ ir „kojinėse“, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Tai vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Taip pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfodrenažinis masažas – tai ne tik celiulito gydymas, bet ir būdas pagerinti veninę kraujotaką, ji gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo išsiplėtusių venų ir pagreitinti medžiagų apykaitos procesus poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir odos ląstelėse. Šis metodas leidžia išvesti iš organizmo skysčio perteklių ir kenksmingas medžiagas, normalizuoti organizme cirkuliuojantį tarpląstelinį skystį ir limfą.

Priklausomai nuo norimos paveikti vietos, yra naudojami:
– Ilgi batai;
– Platus diržas pilvui ir klubams;
– Ilgos rankovės.

Presoterapija yra puiki priemonė kovojant su celiulitu dėl to, kad leidžia pašalinti pagrindines jo atsiradimo priežastis, būtent, hipoksiją (deguonies trūkumas organizmo audiniuose) ir tarpląstelinio skysčio perteklių poodiniame riebaliniame sluoksnyje.

Šis masažas sėkmingai taikomas esant:

  • Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams);
  • Veniniam nepakankamumui, varikozei;
  • Išryškėjus kapiliarų tinklui;
  • Veninės stazės opoms;
  • Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms;
  • Raumenų ir nervų skausmams;
  • Kojų nuovargio, sunkumo sindromui;
  • Sportinėms traumoms;
  • Trombozių profilaktikai;
  • Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai;
  • Po krūties pašalinimo (mastoktomijos) operacijų.

Limfodrenažas (abi kojos ir juosmuo)

Tik su gydytojo paskyrimu
16 / 20 min.

Limfodrenažas (presoterapija) yra mechaninis drenažo metodas, kuris suaktyvina veninę ir limfos cirkuliaciją. Procedūra ne tik efektyvi, bet ir be galo maloni. Suslėgto oro spaudimas tolygiai pasiskirsto „rankovėse“ ir „kojinėse“, atlikdamas ritmišką, švelnų, banguojantį masažą. Slėgio banga prasideda nuo pirštų galiukų, tada kyla aukštyn. Po to slėgis vienu metu krenta, ir vėl seka nauja banga. Kiekvienam klientui slėgio stiprumą galima reguliuoti individualiai.

Tai vienintelis būdas, suaktyvinantis limfos tekėjimą, skatinantis skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Taip pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui, nėščioms moterims, siekiant sumažinti galūnių tinimus.

Limfodrenažinis masažas – tai ne tik celiulito gydymas, bet ir būdas pagerinti veninę kraujotaką, ji gali padėti žmonėms, kenčiantiems nuo išsiplėtusių venų ir pagreitinti medžiagų apykaitos procesus poodiniame riebaliniame sluoksnyje ir odos ląstelėse. Šis metodas leidžia išvesti iš organizmo skysčio perteklių ir kenksmingas medžiagas, normalizuoti organizme cirkuliuojantį tarpląstelinį skystį ir limfą.

Priklausomai nuo norimos paveikti vietos, yra naudojami:
– Ilgi batai;
– Platus diržas pilvui ir klubams;
– Ilgos rankovės.

Presoterapija yra puiki priemonė kovojant su celiulitu dėl to, kad leidžia pašalinti pagrindines jo atsiradimo priežastis, būtent, hipoksiją (deguonies trūkumas organizmo audiniuose) ir tarpląstelinio skysčio perteklių poodiniame riebaliniame sluoksnyje.

Šis masažas sėkmingai taikomas esant:

  • Įvairios kilmės rankų, kojų edemoms (patinimams);
  • Veniniam nepakankamumui, varikozei;
  • Išryškėjus kapiliarų tinklui;
  • Veninės stazės opoms;
  • Blogai gyjančioms žaizdoms, opoms;
  • Raumenų ir nervų skausmams;
  • Kojų nuovargio, sunkumo sindromui;
  • Sportinėms traumoms;
  • Trombozių profilaktikai;
  • Kelionių venų ir limfostazės profilaktikai;
  • Po krūties pašalinimo (mastoktomijos) operacijų.

Žarnų peristaltikos aktyvinimas su Mowoot

/ 10 min.

Žarnyno peristaltika – nuolatinis ritmingas žarnų sienelių susitraukinėjimas, stimuliuojantis maisto masės judėjimą žarnynu. Žarnyno peristaltika gali sutrikti dėl įvairių priežasčių: lėtinių virškinimo sistemos ligų, lėtinio vidurių užkietėjimo, nejudraus gyvenimo būdo, nėštumo ir pan. Sulėtėjus žarnyno peristaltikai virškinamo maisto masė ilgiau užsibūna žarnyne, sutrikdo jo veiklą ir sukelia nemalonius simptomus.

Žarnų peristaltikos aktyvinimui „Mowoot“ aparato dirže esantys 4 masažiniai cilindrai iškyla ratu paeiliui, sukeldami gilaus pilvo masažo efektą, taip suaktyvinama žarnų peristaltika.

Tinka pacientams, sergantiems neurologinėmis ligomis, po stuburo traumų, sergant neaiškios kilmės konstipacija. Pašalina pilvo skausmą, pilnumą, tempimą.

Sauso povandeninio masažo lova

12 / 15-20 min.

Terapija pacientams, kenčiantiems nuo streso, raumenų įtampos, ir nugaros skausmų. Gydomasis viso kūno arba dalinis kūno masažas, naudojant vandens jėgą. Po procedūros nereikės keisti savo drabužių ar nusiprausti po dušu. Sausas povandeninis masažas atpalaiduoja raumenis, nuramina sąstingius ir spazmus. Jaučiama šiluma procedūros metu stimuliuoja organizmo medžiagų apykaitą.

Sausos angliarūgštės vonia

12 / 20 min.

Procedūros metu naudojamos CO2 dujos, kurios specialiu prietaisu leidžiamos į plastikinį maišą. Per odą į organizmą patekusi angliarūgštė rezorbuojasi tiesiai į kraują, stimuliuojamos svarbiausios žmogaus organizmo deguonies transporto sistemos grandys, suaktyvinama kraujo deguonies transporto funkcija, pagerėja mikrocirkuliacija, kardiorespiratorinės sistemos funkcija, stiprinamos kraujagyslių sieneles, jos tampa tampresnės, tvirtesnės, normalizuojamas kraujo spaudimas, atpalaiduojamos pavargusios galūnės, valoma oda, gerėja odos kraujotaka, mažinamas celiulitas.

Sausos angliarūgštės vonios rekomenduojamos žmonėms, turintiems kraujagyslių patologiją, infarkto ir insulto profilaktikai, kenčiantiems nuo venų išsiplėtimo, trofinių opų, sveikstantiems po širdies šuntavimo operacijų, turintiems judamojo-atramos aparato, medžiagų apykaitos sutrikimų.

Sausos angliarūgštės vonios nerekomenduojamos esant: ūmiems uždegiminiams procesams, ūmiems smegenų, koronarinės ir periferinės kraujo apytakos sutrikimams, nėštumui, ūminiam ir chroniškam inkstų nepakankamumui.

Vaistinių medžiagų inhaliacija

/ 10 min.

Sanatorijoje „Gradiali“ atliekamos inhaliacijos su mineraliniu vandeniu, vaistažolėmis (eukaliptu, čiobreliais, medetkomis, pušų ūgliais), medikamentais (eufilinu, ambroksoliu).

Mineralinio vandens inhaliacijos drėkina nosies ir burnos gleivinę, ramina uždegimą, lengvina atsikosėjimą. Vaistažolių inhaliacijos naikina bakterijas ir virusus, skatina audinių atsinaujinimą. Medikamentai plečia bronchus, mažina paburkimą, skystina sekretą.

Inhaliacija – įvairių vaistinių medžiagų įkvėpimas per nosį ar burną, gydymosi ar profilaktikos tikslais.

Inhaliacija itin veiksmingai veikia burnos, nosies gleivinę ir nepatenka į skrandį. Inhaliacijos laikomos vietine terapija, todėl susirgus rekomenduojama įkvėpti gydomųjų medžiagų įvairiais būdais – per burną, nosį, giliai, negiliai. Veikliosios medžiagos greitai patenka į kraują, poveikis pajuntamas beveik iš karto. Taip pat sudrėksta nosies ir burnos gleivinė, lengviau pasišalina gleivės, imama geriau atsikosėti, atsikemša nosis.

Inhaliacijos atliekamos po valgio praėjus ne mažiau kaip 1 valandai. Gydomuosius garus reikia įkvėpti ir iškvėpti taisyklingai. Gydant bronchitą, gerklės uždegimą, anginą įkvepiama per burną. Gydant slogą, sinusitą, nosies užgulimą – per nosį.

Inhaliacija trunka 10 minučių, kursas kartojamas nuo 5 iki 15 procedūrų (priklauso nuo savijautos ir norimo rezultato), inhaliacijos atliekamos 1–2 kartus per dieną. Po procedūros rekomenduojama vieną valandą nekalbėti, nerūkyti, nevalgyti ir neiti į šaltą orą.

Inhaliacija su minerialiniu vandeniu

/ 10 min.

Sanatorijoje „Gradiali“ atliekamos inhaliacijos su mineraliniu vandeniu, vaistažolėmis (eukaliptu, čiobreliais, medetkomis, pušų ūgliais), medikamentais (eufilinu, ambroksoliu).

Mineralinio vandens inhaliacijos drėkina nosies ir burnos gleivinę, ramina uždegimą, lengvina atsikosėjimą. Vaistažolių inhaliacijos naikina bakterijas ir virusus, skatina audinių atsinaujinimą. Medikamentai plečia bronchus, mažina paburkimą, skystina sekretą.

Inhaliacija – įvairių vaistinių medžiagų įkvėpimas per nosį ar burną, gydymosi ar profilaktikos tikslais.

Inhaliacija itin veiksmingai veikia burnos, nosies gleivinę ir nepatenka į skrandį. Inhaliacijos laikomos vietine terapija, todėl susirgus rekomenduojama įkvėpti gydomųjų medžiagų įvairiais būdais – per burną, nosį, giliai, negiliai. Veikliosios medžiagos greitai patenka į kraują, poveikis pajuntamas beveik iš karto. Taip pat sudrėksta nosies ir burnos gleivinė, lengviau pasišalina gleivės, imama geriau atsikosėti, atsikemša nosis.

Inhaliacijos atliekamos po valgio praėjus ne mažiau kaip 1 valandai. Gydomuosius garus reikia įkvėpti ir iškvėpti taisyklingai. Gydant bronchitą, gerklės uždegimą, anginą įkvepiama per burną. Gydant slogą, sinusitą, nosies užgulimą – per nosį.

Inhaliacija trunka 10 minučių, kursas kartojamas nuo 5 iki 15 procedūrų (priklauso nuo savijautos ir norimo rezultato), inhaliacijos atliekamos 1–2 kartus per dieną. Po procedūros rekomenduojama vieną valandą nekalbėti, nerūkyti, nevalgyti ir neiti į šaltą orą.

Deguonies kokteilis

/ 10 min.

Tai terminas, vartojamas kalbant apie deguonies ir fitokokteilio derinį. Šis gėrimas būna pagamintas iš vaistinių daug vitaminų turinčių žolelių. Kuo organizmui naudingi deguonies kokteiliai:

  • pagerėja nuotaika, protas tampa aiškesnis;
  • reguliariai naudojant išnyksta galvos skausmai, smegenys ir širdis lengviau įveikia hipoksiją;
  • pašalinami funkciniai nervų sistemos sutrikimai, kuriuos sukelia dideli emociniai ir fiziniai krūviai (lėtinio nuovargio sindromas, miego sutrikimai ir pan.);
  • užkertamas kelias degeneraciniams pokyčiams ir kraujagyslių sienelių nekrozei;
  • pagerėja miego kokybė ir darbingumas;
  • sumažėja nuovargis ir negatyvus aplinkos poveikis.

Viena deguonies kokteilio porcija pakeičia maždaug penkių valandų trukmės pasivaikščiojimą pušyne vasaros metu, be to, tinka bet kurio amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms.

Bioptron šviesos terapija

Tik su gydytojo paskyrimu
/ 10 min.

Šviesos terapijos sistema „Bioptron“ yra kliniškai pripažinta ir neturi jokio žinomo nepageidaujamo poveikio, todėl ją galima saugiau naudoti vaikams. „Bioptron“ gali padėti gydant įvairias odos problemas, viršutinių kvėpavimo takų infekcijas (slogą, sinusitą, infekciją, tonzilitą), raumenų, sąnarių ir kaulų ligas.

Bioptron skleidžiama šviesa gali pagerinti mikrocirkuliaciją, sustiprinti imuninę sistemą ir skatinti regeneracinius procesus. Gydymas sistema „Bioptron“ yra greitas, neskausmingas ir paprastas. Lėtina odos senėjimą, skatina ląstelių atsinaujinimą, padeda kolageno gamybai ir gerina odos tonusą ir elastingumą.