Elektrostimuliacija su Stima Well

Tik su gydytojo paskyrimu
18 /  20 min.

Jei kenčiate stuburo, nugaros, raumenų skausmus, mes galime Jums padėti.

Vidutinio dažnio elektros terapija skirta stimuliuoti paviršinius ir giliuosius raumenis, mažinti skausmą, gydyti šiluma ir masažuoti nugaros sritį. Programa skirta raumenų terapijai, stiprina ir tempia nugaros raumenis. Galima derinti su dinaminio gilaus masažo programomis. Gaunamas trigubas efektas: skausmo malšinimas, raumenų atpalaidavimas ir raumenų stiprinimas. Elektrostimuliacija „Stima Well” aparatu gali būti pritaikoma kiekvienam pacientui individualiai, sudarant specialią programą.

Rekomenduojama esant stuburo, nugaros, raumenų skausmams, centrinės ar periferinės kilmės hipotrofijoms, atrofijoms, artritui, reumatoidiniams sutrikimams, osteoartritui.

Elektrostimuliacija netaikoma: esant širdies ritmo sutrikimams, aukštam kraujospūdžiui, ūmiems uždegiminiams procesams, turintiems piktybinius navikus, nėštumo atveju, pacientams su implantuotais kardiostimuliatoriais ar kitais stimuliatoriais, jei gydomajame plote yra implantuoti protezai su metalinėmis dalimis, pavyzdžiui, galūnių protezai, chirurginiai protezai, pacientas alergiškas elektros srovei.