Neščiųjų mankšta

15 / 30 min. +diafragminis kvėpavimas

Pratimai atliekami su profesionalaus kineziterapeuto priežiūra, pagal individualų besilaukiančiosios pajėgumą. Užsiėmimų metu stiprinami dubens, juosmens, kojų ir rankų raumenys. Naudojami gimnastikos kamuoliai, atliekami pratimai su savo kūno svoriu ar papildomomis priemonėmis, atsižvelgiant į individualią moters būklę.

Mankštų nauda: padeda pasiruošti gimdymui ar atsistatyti po jų tiek fizine, tiek emocine prasme; padeda išvengti nėštumui būdingų nemigos, nugaros skausmų, oro trūkumo, padažnėjusio galvos skausmo, galūnių tinimo negalavimų, harmonizuoja emocijas, moko mylėti besikeičiantį kūną ir jausti siunčiamus signalus, kurti besimezgantį ryšį su kūdikiu.

Mankštos trukmė: 30 min.+ diafragminio kvėpavimo pratimai

Mankštos vyksta: pirmadienį/trečiadienį/penktadienį 15:00 val. Mažojoje kineziterapijos salėje II aukšte. Į mankštą rekomenduojame atvykti 15 minučių anksčiau. Jei negyvenate sanatorijoje Gradiali, atvykite jau su patogia apranga mankštai. Mankštos metu sportinė avalynė nėra privaloma.

Dovana: Po kiekvienos mankštos (15:40 val.) Jūsų laukia deguonies kokteilis su mineraliniu vandeniu arba inhaliacijos procedūra su mineraliniu vandeniu pasirinktinai. O įsigijus 5 mankštų abonementą papildomai gausite gamtos terapiją (penktadieniais 16:00 val.)

 

DĖMESIO! Įsigijus mankštos kuponą, prašome mus informuoti dėl dalyvavimo pasirinktu metu:  +370 667 22802, sanatorija@gradiali.com