Multifunkcinė gyvybinių funkcijų diagnostika

109

Įtampa, stresas darbe, gyvenime, mažai judėjimo, netaisyklinga mityba, blogas miegas, žalingi įpročiai vis labiau didina galimybę susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Išvengti šių susirgimų gali padėti ankstyva pagrindinių gyvybinių funkcijų diagnostika su monitoriumi Equivital.

Multifunkcinis gyvybinių funkcijų monitorius „Equivital“ – naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Prietaisas įrašo ir persiunčia (realiuoju laiku ar sutartais laiko intervalais) aukštos kokybės daugiafunkcinę kardiorespiratorinę, termoreguliacinę ir fizinio aktyvumo informaciją nuo žmogaus kūno. Programinė įranga retrospektyviai analizuoja surinktus duomenis, sinchronizuoja visų daviklių (širdies veiklos, kraujo spaudimo, deguonies saturacijos, odos galvaninės reakcijos) duomenis, generuoja išsamų medicininės paciento būklės išrašą. Tai suteikia plačias galimybes gydytojui kuo tiksliau sudaryti individualias reabilitacijos programas, stebėti, lyginti duomenis visos reabilitacijos metu, daryti tikslias išvadas, teikti pagrįstas rekomendacijas dėl tolimesnio stebėjimo, gydymo, gyvensenos.

Diagnostika gali būti atliekama tiek profilaktikos tikslu, siekiant išvengti staigių mirčių ir širdies bei kraujagyslių sistemos susirgimų, tiek jau turint širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų.