fbpx
 

Gydymo paslaugos

Sanatorijoje Gradiali teikiamos reabilitacinio gydymo ir sveikatinimo paslaugos.

Paslaugų kryptys: judamojo atramos aparato pažeidimai, nervų sistemos ligos, endokrininės sistemos ligos, kvėpavimo sistemos ligos, kraujotakos sistemos ligos, virškinimo sistemos ligos, ginekologinės ligos.

Sanatorijos medicinos personalo komanda pasiruošusi priimti tiek sunkius pacientus po sudėtingų operacijų, traumų ar lėtinių ligų paūmėjimo, tiek  ir sveikatą sustiprinti norinčius klientus.

Rūpindamiesi pacientų ir klientų sveikata, siūlome kiekvieno poreikius atitinkančias ilgalaikes bei trumpalaikes gydymo ir sveikatinimo programas.

Siekiame užtikrinti, kad gydymas Palangoje, sanatorijoje Gradiali, atitiktų lankytojų lūkesčius ir poreikius. Čia dirba kvalifikuoti specialistai: gydytojai reabilitologai, kineziterapeutai, ergoterapeutas, masažuotojai, psichologas, logopedas, socialinis darbuotojas, dietistė, diabetinės pėdos specialistė, FMR slaugytojos, BP slaugytojos.

Mūsų sanatorijoje yra sudarytos visos sąlygos gyventi, maitintis ir atlikti procedūras neišeinant iš pastato. Visi sanatorijos svečiai ir reabilitaciniam gydymui atvykę pacientai apgyvendinami jaukiuose kambariuose.

Užsisakyti vietas ir gauti visą informaciją apie apgyvendinimą, gydymą ir maitinimą  galite telefonu  +370 667 22801 (viešbučio registratūra) ir +370 667 22803 (reabilitacijai atvykstančių pacientų registratūra)

Gydymo paslaugas teikia:

UAB „Palangos Žvorūnė“

UAB „Sveikatos uostas“