Reabilitacinis gydymas su TLK

Informacija dėl privalomo SARS-CoV-2 tyrimo testo

Atsižvelgdami į šalyje didėjančius viruso atvejų skaičius ir siekdami užtikrinti Jūsų maksimaliai saugią viešnagę bei kokybiškas gydymo paslaugas sanatorijoje „Gradiali“, nuo rugsėjo 28 d.:

 • visi pacientai, atvykstantys reabilituotis su Teritorinių ligonių kasų siuntimu, su savimi turi turėti ne vėliau kaip 72 val. iki atvykimo į sanatoriją atliktą neigiamą SARS-CoV-2 tyrimo testą (pabrėžiame, kad netinkančiais laikomi greitieji testai!).
  Dėl tyrimo kreiptis į savo šeimos gydytoją arba skambinti karštąja linija trumpuoju telefonu: 1808.
 • sanatorijoje laikinai stabdomas pacientų lankymas (išskyrus tuos atvejus, kai lankymas yra suderintas iš anksto ir yra gautas gydančio gydytojo leidimas)

Jūsų sveikata ir prevencinės saugumo priemonės šiuo laikotarpiu yra svarbiausios, tad dėkojame už supratingumą!

Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis tel.: +370 667 22803

Reabilitacinis gydymas su teritorinių ligonių kasų siuntimu

Reabilitacinio gydymo paslaugas teikia: UAB “Palangos Žvorūnė” ir UAB Sveikatos uostas“.

UAB „Palangos Žvorūnė“ ir UAB „Sveikatos uostas“ yra sudariusios sutartis su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio teritorinėmis ligonių kasomis (toliau tekste – TLK).

Stacionarinei reabilitacijai (reabilitacijai II, pakartotinai bei palaikomajai reabilitacijai) priimame pacientus, sergančius:

 • Judamojo – atramos aparato pažeidimais;
 • Endokrininėmis ligomis;
 • Nervų sistemos ligomis;
 • Kvėpavimo sistemos ligomis;

Ambulatorinei reabilitacijai priimame pacientus, sergančius:

 • Judamojo – atramos aparato pažeidimais;
 • Endokrininėmis ligomis;
 • Nervų sistemos ligomis;
 • Kvėpavimo sistemos ligomis;
 • Kraujotakos sistemos ligomis;
 • Virškinimo sistemos ligomis;
 • Ginekologinėmis ligomis.

Medicininė reabilitacija – tai kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių (fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos, masažo, socialinės ir psichologinės pagalbos, gydymo vaistais, dieta, pacientų ir jų artimųjų mokymo ir kt.) taikymas.

Kada tikslinga pacientui skirti medicininę reabilitaciją, sprendžia gydantis gydytojas bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas. Gydytis į mūsų sanatoriją pacientai gali būti siunčiami tiek iš ambulatorinių, tiek iš stacionarių gydymo įstaigų. Gali būti siunčiami tiek stacionarinei, tiek ambulatorinei reabilitacijai. Kai pacientas siunčiamas stacionarinei reabilitacijai, TLK apmoka už paciento reabilitacines procedūras bei medikamentus pagrindiniam susirgimui gydyti, gyvenimą ir maitinimą. Jei pacientas siunčiamas  ambulatorinei reabilitacijai, TLK apmoka tik reabilitacines procedūras. Jei pacientas pageidauja gyventi ir gauti maitinimą sanatorijoje, tai už gyvenimą ir maitinimą pacientas susimoka pats.

Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo skyrimo tvarką reglamentuoja Sveikatos apsaugos ministro 2008 01 17 įsakymas Nr. V-50 „Dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo organizavimo“. Šį (su naujomis redakcijomis) ir kitus SAM ministro įsakymus galima rasti www.sam.lt.

Reabilitaciniam gydymui atvykstantiems pacientams norime priminti, kad su savimi reikia turėti:

 • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 • pažymą, išduotą Teritorinėje ligonių kasoje, suteikiančią teisę į kompensaciją už medicininę reabilitaciją. Šią pažymą TLK išduoda elektroniniu būdu, popierinė pažyma nereikalinga. Apie gautą teisę į kompensaciją jus informuos siunčiantis gydytojas;
 • gydančio gydytojo išrašą iš medicininių dokumentų (forma 027/a ar epikrizę), išduotą informacinėje sistemoje „esveikata“.

Pacientams, atvykusiems reabilitaciniam gydymui su TLK pažyma, mokamos medicininės paslaugos įstaigoje teikiamos, kai pacientas pageidauja papildomų medicininių procedūrų, kurios nėra susijusios su pagrindinės ligos gydymu ir nėra kompensuojamos iš PSDF biudžeto lėšų ar pageidauja pagerintų gyvenimo sąlygų (pvz: kambaryje nori gyventi vienas).

REABILITACINIS GYDYMAS

I SEZONAS

(01.02-03.31;11.01-12.22)

II SEZONAS

 (04.01-05.31;09.01 – 10.31)

III SEZONAS

(06.01 – 08.31)

TLK AMBULATORINIS REABILITACINIS GYDYMAS (apgyvendinimas)*
Dvivietis 2 asmenims (viena vieta dviviečiame kambaryje)576886
Dvivietis 1 asmeniui97116146
 STACIONARINĖS REABILITACIJOS TLK PRIEMOKA (VIENAM GYVENANT DVIVIEČIAME KAMBARYJE)
Dvivietis 1 asmeniui355276
LYDINTIS ASMUO (PRIEMOKA 1 ASMENIUI)**
Dvivietis506584

*Pacientas

Ambulatoriniam pacientui skiriamas trijų kartų maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė) švediško stalo tipo restorane, galimybė naudotis baseinų ir pirčių kompleksu (I-V 15:00 – 22:00 val., VI-VII 8:00 – 22:00 val.) bei treniruoklių sale.

**Lydintis asmuo

Į kelialapio kainą įskaičiuota: apgyvendinimas dviviečiame kambaryje (vieta asmeniui), trijų kartų maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė), apsilankymas treniruoklių salėje, nemokamas bevielis internetas, vieta automobilių stovėjimo aikštelėje. Baseinų ir pirčių kompleksu lydintis asmuo gali naudotis už papildomą kainą.

Lydintis asmuo priimamas tik kartu su savęs negalinčiu apsitarnauti  pacientu ir turint laisvų vietų sanatorijoje.

Pastabos:

2022.02.13–19, 2022.11.01 -2022.11.05 ir 2022.12.23-2022.12.31 taikoma II sezono kaina.

2022.01.01 ir 2022.04.15-17 taikoma III sezono kaina.

Kainos nurodytos už vieną parą asmeniui, eurais.

 

Gydymo paslaugas teikia:

UAB „Palangos Žvorūnė“

UAB „Sveikatos uostas“