SANSleep

Geresniam miegui

Miegas yra aukso grandinė, rišanti mūsų kūnus su sveikata. Tom Decker

Miego svarbą nusakyti itin lengva – miegas reikalingas geram, ilgam ir kokybiškam mūsų nervų sistemos bei viso organizmo darbui ir žinoma – gerai savijautai. Tai neįkainojamai brangus laikas, kai mūsų kūnai ilsisi, o smegenys – vis dar aktyviai dirba.

Visi žinome, kad kokybiškas miegas neatsiranda iš niekur – tam, kad naktį kuo geriau pailsėtume ir atsigautume, reikia keisti tam tikrus savo įpročius.

SANsleep -unikali, individualizuota, geriausių sanatorijos Gradiali gydytojų, savo srities profesionalų, sukurta  sveikatingumo programa, skirta atstatyti kokybiško miego procesus, sukurti naują paros ritmą ir miego rėžimą, pagerinti fizinę ir psichologinę savijautą.

Išskirtinis dėmesys, subalansuota dienotvarkė ir individualiai parenkamos gydomosios procedūros padės  sukurti Jūsų darbo, poilsio ir miego rėžimą. Laikydamiesi gydytojo jums sudaryto reabilitacinių ar sveikatingumo  procedūrų plano, pagerinsite kraujo spaudimo ir cholesterolio parametrus, sumažinsite cukrinio diabeto, depresijos, nutukimo, širdies ir kraujagyslių ligų, inkstų ligų susirgimo riziką, sulėtinsite odos senėjimo procesus, stabilizuosite kūno svorį.

Išskirtinė sveikatingumo programa SANsleep – tinkamiausias sprendimas siekiantiems daugiau, nei poilsis.

Programą galima rinktis užsisakant ne mažiau kaip 5 nakvynes.

Įsigijus šią programą jūsų lauks:

 • apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje
 • pagalvės pasirinkimas iš specialaus pagalvių TRIO meniu (kieta, vidutinio minkštumo, minkšta)
 • trijų kartų per dieną maitinimas švediško stalo restorane
 • gydytojo konsultacija atvykus
 • gydymo plano sudarymas
 • kraujo tyrimas* (tyrimas atliekamas sanatorijoje, rezultatai pateikiami per 1 d. d., rezultatus galima aptarti pakartotinės gydytojo konsultacijos metu)
 • penkios procedūros per dieną**
 • mineralinio vandens biuvetė
 • neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje
 • neribotas apsilankymas treniruoklių salėje

* Kraujo tyrimų paketą sudaro:

Skydliaukės hormonas TTH

Bendras kraujo tyrimas

Gliukozė

Cholesterolis

Prie šios programos taip pat rekomenduojame atlikti specialų kraujo tyrimą. Šis tyrimas atliekamas sanatorijoje už papildomą kainą (rezultatai pateikiami per 20 dienų el. paštu). Kraujo tyrimų pakeltą sudaro: Skydliaukės hormonai: FT3, FT4, ATPO, Geležis, Dopaminas ir seratoninas, Vitaminai: B1, B6, B12, D, Kortizolis (rytinis).

 

**Procedūros parenkamos iš šių procedūrų grupių:

1 grupė (1 procedūra kasdien) – Rytinė kvėpavimo mankšta/šiaurietiškas ėjimas/kineziterapija salėje, grupėje

2 grupė (1 procedūra kasdien)  – elektrostimuliacija su „Alpha steam“/magnetoterapija „Multimag“ aparatu/limfodrenažas (rankoms / kojoms) / sausos angliarūgštės vonia

3 grupė (1 procedūra kasdien) – relaksacijos seansas su psichologu/binauraliniai ritmai/ /aromaterapija su levandomis

4 grupė (1 procedūra kasdien)  –  perlinė vonia (levandų, melisų, vaistažolių ekstraktai)/  sūkurinė vonelė rankoms / kojoms (levandų, melisų, vaistažolių ekstraktai)

5 grupė (1 procedūra kasdien, kiekviena procedūra kartojama ne dažniau nei kas antrą dieną)  – sauso povandeninio masažo lova/gydomasis masažas ( 20 min.) / povandeninis masažas

DOVANOS pasirinkus SANsleep sveikatingumo programą:

 •  gydytojo refleksoterapeuto konsultacija
 • 1 refleksoterapeuto procedūra (akupunktūra)

nesant galimybės suteikti paslaugos, procedūra gali būti keičiame į kitą