Reabilitacinis gydymas su teritorinių ligonių kasų siuntimu

Gydymo paslaugas teikia: UAB “Palangos Žvorūnė”.

UAB “Palangos Žvorūnė“ yra sudariusi sutartis su Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos teritorinėmis ligonių kasomis (TLK). Stacionarinei (reabilitacija II, pakartotinė, palaikomoji reabilitacija) ir ambulatorinei reabilitacijai priimame TLK siunčiamus pacientus iš visos Lietuvos, sergančius:
• Judamojo – atramos aparato pažeidimais;
• Endokrininėmis ligomis;
• Nervų sistemos ligomis;
• Kvėpavimo sistemos ligomis.

Medicininė reabilitacija – tai kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių (fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos, masažo, socialinės ir psichologinės pagalbos, gydymo vaistais, dieta, pacientų ir jų artimųjų mokymo ir kt.) taikymas.
Kada tikslinga pacientui skirti medicininę reabilitaciją, sprendžia gydantis gydytojas bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas. Gydytis į mūsų centrą pacientai gali būti siunčiami tiek iš ambulatorinių, tiek iš stacionarių gydymo įstaigų.

Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo skyrimo tvarką reglamentuoja Sveikatos apsaugos ministro 2008 01 17 įsakymas Nr. V-50 “Dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo organizavimo”. Šį (su naujomis redakcijomis) ir kitus SAM ministro įsakymus galima rasti www.sam.lt. Kitą aktualią informaciją liečiančią reabilitacinį gydymą galite rasti adresu: www.vlk.lt.

AMBULATORINIS REABILITACINIS GYDYMAS

 

Kambario tipas / sezoniškumas Laikotarpis laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis
Kaina Eur

sausio 2 - balandžio 26;

rugsėjo 30 - gruodžio 22

balandžio 27 - birželio 14;

rugsėjo 1 - rugsėjo 29

 birželio 15 - birželio 30;

gruodžio 23 - sausio 1d.

liepos 1 - liepos 11;

rugpjūčio 19 - rugpjūčio 31

liepos 12 - rugpjūčio 18
Dvivietis 2 asmenims (viena vieta dviviečiame kambaryje) 45 49 66 69 79
Dvivietis gyvenant vienam 66 76 86 95 100
Vienvietis 52 63 68 74 77

Ambulatorinis pacientas gauna 3 kartų maitinimą.

Ambulatorinis pacientas gali naudotis baseinu, sūkurine vonia, turkiška pirtimi (VII-IV 18:00 – 22:00 val., V-VI 17:00 – 22:00 val.)  bei treniruoklių sale.

Už šias paslaugas pacientas susimoka registratūroje pagal galiojančius įmonėje įkainius. Mokamos medicininės paslaugos įstaigoje teikiamos, kai:

  • pacientas pageidauja papildomų medicininių procedūrų, kurios nėra susijusios su pagrindinės ligos gydymu ir nėra kompensuojamos iš PSDF lėšų;
  •  pacientas pats asmeniškai kreipiasi dėl medicininės reabilitacijos paslaugų suteikimo.

su Teritorinių ligonių kasų siuntimu

Kambario tipas / sezoniškumas Laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis
Kaina

sausio 2  - balandžio 26

rugsėjo 30  - gruodžio 22

balandžio 27  - birželio 14

rugpjūčio 26 - rugsėjo 29

birželio 15 - birželio 30

gruodžio 23 - sausio 01

liepos 1 - liepos 11 ;

rugpjūčio 19 - rugsėjo 1

liepos 12 - rugpjūčio 18
Dvivietis gyvenant vienam 32  35  52  72   72 
Vienvietis 25  29  39  46   46 

lydintis asmuo

 

Kambario tipas / sezoniškumas Laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis Laikotarpis
Kaina

sausio 2  - balandžio 26 ;

rugsėjo 30  - gruodžio 22

balandžio 27  - birželio 14 ;

rugpjūčio 26  - rugsėjo 29

birželio 15  - birželio 30 ;

gruodžio 23 - sausio 01

liepos 1 - liepos 11;

rugpjūčio 19 - rugsėjo 1

liepos 12  - rugpjūčio 18
Lydintis asmuo 35  39  56  80 80 

Kainos nurodytos už vieną parą asmeniui

Lydintis asmuo gauna 3 kartų maitinimą valgykloje arba restorane gali gauti pusryčius. Jei lydintis asmuo nori maitintis restorane: pietūs 12 Eur, vakarienė 14 Eur.

Lydintis asmuo gali naudotis baseinu, sūkurine vonia, turkiška pirtimi (VII-IV 18:00 – 22:00 val., V-VI 17:00 – 22:00 val.)  bei treniruoklių sale.

Pacientams, sergantiems lėtinėmis ligomis ar turintiems sveikatos problemų, bet negavusiems ligonių kasų finansavimo stacionarinei ar ambulatorinei reabilitacijai, mes siūlome kurortinį sanatorinį gydymą. Į kelialapio kainą įeina: apgyvendinimas dviviečiame kambaryje (vieta asmeniui), maitinimas tris kartus dienoje, gydytojo konsultacija, paskirtos procedūros pagal paciento sveikatos būklę bei papildomos paslaugos kaip SPA malonumai, nemokamas bevielis internetas visoje sanatorijoje, nuolaida papildomoms procedūroms, vieta automobilių stovėjimo aikštelėje ir kt.

Su Teritoriniu ligonių kasų (TLK) siuntimu atvykstančių klientų prašome su savimi turėti:

  • pažymą, išduotą Teritorinėje ligonių kasoje, suteikiančią teisę į kompensaciją už medicininę reabilitaciją. Šią pažymą TLK išduoda elektroniniu būdu, jums vykti į TLK nereikia. Apie gautą teisę į kompensaciją jus informuos siunčiantis gydytojas;
  • gydančio gydytojo išrašą iš medicininių dokumentų (forma 027/a);
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • darbo biržos pažymėjimą, jei užsiregistravęs darbo biržoje;
  • asmeninius daiktus, reikalingus gydymui (maudymosi reikmenis, gumines šlepetes, drabužius ir avalynę sporto salei, asmens higienos priemones).

Atvykę į sanatoriją, informuokite gydantį gydytoją, jei jums išduotas elektroninis nedarbingumo pažymėjimas. Gydytojas pratęs jį gydymosi sanatorijoje laikotarpiu. Gydančio gydytojo, FMR gydytojo ar Teritorinės ligonių kasos darbuotojų siūlymas pasirinkti vieną ar kitą reabilitacijos įstaigą, atitinkančią Jūsų poreikius, yra tik rekomendacinio pobūdžio.
Kokią įstaigą pasirinkti reabilitaciniam gydymui, sprendžiate tik Jūs, nes tai išskirtinė Jūsų teisė. Turėdami Teritorinėje ligonių kasoje išduotą pažymą reabilitacijai, Jūs vykstate gydytis ten, kur Jums atrodo geriausia ir priimtiniausia.

Jei gydytojas jums paskyrė TLK siuntimą gydymuisi, prašome iš anksto rezervuoti vietą telefonais +370 460 53406 arba el. paštu info@gradiali.com

Gydymo paslaugas teikia: UAB “Palangos Žvorūnė”.

Atsiliepimai

Viskas puiku! Tvarkinga, jaukus SPA, platus paslaugų spektras, skanus maistas, Turėjome nerealų kambarį su vaizdu į jūrą. Grįšime dar sykį, rekomenduoju. Ačiū Jums už poilsį.

Santa R.

Best place if you are looking somewhere quiet, with nice body treatmentslike massage, under water massage or herbal bath and then watching sunset on the beach with a bottle of wine. I will be going there again!

Hogen. J.