Apie restoraną

Apie restoraną

NAUJIENA!

Nuo šiol sanatorijos svečiams  maitinimo paslaugos (švediškas stalas) teikiamos naujoje maitinimo salėje.

Darbo laikas sanatorijos svečiams:

PUSRYČIAI 8:00-10:30

PIETŪS 12:30-14:30

VAKARIENĖ 17:00-18:30

Darbo laikas TLK:

PUSRYČIAI 8:00-10:00

PIETŪS 12:30-14:30

VAKARIENĖ 17:00-18:30

DĖMESIO! Nuo balandžio 1 d. A la Carte restoranas uždaromas remontui

Sanatorija „Gradiali“ teikia ne tik apgyvendinimo ir sveikatinimo paslaugas, bet kviečia svečius apsilankyti restorane bei paragauti gardžių patiekalų. Iš plataus meniu asortimento net išrankiausias svečias išsirinks mėgstamą patiekalą, o jauki aplinka bei nuoširdus ir nepriekaištingas aptarnavimas kiekvienam paliks geriausius prisiminimus. Svečiams pagal skonį bei pageidavimą siūlome pasirinkti patiekalus iš mėsos, žuvies ir jūros gėrybių, salotų, sriubų, užkandžių, o smaližiai bus nustebinti desertų skoniais. Išsiilgusiems romantikos siūlome palepinti save ir savo antrąją pusę vakariene sanatorijos restorane.

Šiltuoju metų laiku svečius kviečiame praleisti laiką lauko terasoje, kurioje galėsite ne tik  skanauti gardžius patiekalus, bet mėgautis puikiu pušyno vaizdu bei grynu oru.

 

Atsiliepimai

Viskas puiku! Tvarkinga, jaukus SPA, platus paslaugų spektras, skanus maistas, Turėjome nerealų kambarį su vaizdu į jūrą. Grįšime dar sykį, rekomenduoju. Ačiū Jums už poilsį.

Santa R.

Best place if you are looking somewhere quiet, with nice body treatmentslike massage, under water massage or herbal bath and then watching sunset on the beach with a bottle of wine. I will be going there again!

Hogen. J.