Restoranas

Restoranas "Pineta"

DAUGIAU SKONIŲ

"Gradiali" restoranas "Pineta" apsuptas pušyno, jame galima pasidžiaugti ranka pasiekiama gamta ir paskanauti populiariausių, su meile pagamintų patiekalų (brandintos jautienos antrekoto, ar svieste keptos dorados). Tai vieta, puikiai tinkanti tiek šeimyniniams susibūrimams, tiek dalykiniams pietums. Geriausi europietiškos virtuvės skoniai sugulę į mūsų virtuvės šefo ruoštus patiekalus, nustebins savo paprastumu. Restorane yra 80 vietų, o terasoje (vasarą ji atvira) - 50 vietų

Kiekvieną šeštadienį restorane nuo 20:00 iki 22:00 skamba gyva muzika.

Staliukų rezervacija +370 460 31888

"Pineta lounge"

8-ajame sanatorijos "Gradiali" aukšte įsikurusi jauki terasa. Čia pasijusite arčiau dangaus! Gaivūs kokteiliai, nuostabūs saulėlydžiai draugų kompanijoje - tai viskas ko reikia šauniam vakarui.

Švediškas stalas

Švediškas stalas

ŠVEDIŠKO TIPO MAITINIMAS TEIKIAMAS MAITINIMO SALĖJE

Darbo laikas sanatorijos svečiams:

PUSRYČIAI 7:30-10:00

PIETŪS 12:30-14:30

VAKARIENĖ 17:00-19:00

 

Pietų kaina:

vaikams  iki 6 m. nemokamai;

vaikams nuo 6 m. iki 14 m. 6,50 Eur

Suaugusiems 12 Eur

Vakarienės kaina:

vaikams iki 6 m. nemokamai;

vaikams nuo 6 iki 14 m. 6,5 Eur

suaugusiems 14 Eur

Atsiliepimai

Viskas puiku! Tvarkinga, jaukus SPA, platus paslaugų spektras, skanus maistas, Turėjome nerealų kambarį su vaizdu į jūrą. Grįšime dar sykį, rekomenduoju. Ačiū Jums už poilsį.

Santa R.

Best place if you are looking somewhere quiet, with nice body treatmentslike massage, under water massage or herbal bath and then watching sunset on the beach with a bottle of wine. I will be going there again!

Hogen. J.