Sveikatinimo programos

 Sveikatinimo programos GRADIALI: išsami informacija apie programas, programų trukmę ir kainas. GRADIALI sanatorijoje teikiamos kiekvieno lankytojo poreikius atitiksiančios ilgalaikės bei trumpalaikės gydymo ir sveikatinimo programos. Suprasdami žmonių su judėjimo negalia poreikius, specialiai pritaikėme dalį gyvenamųjų kambarių, kuriuose Jūsų patogumui skirtos funkcinės lovos, įrengta patogi slaugės iškvietimo sistema ir apgalvoti kiti būtini patogumai. Sanatorijoje dirba kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys įvairių sričių medicinos specialistai, visuomet pasiruošę suteikti Jums reikalingą pagalbą.

Rinkitės iš plataus GRADIALI sveikatinimo programų pasiūlymų: anticeliulitinė programa moterims, sveikatinimo programos širdžiai, nugarai, kvėpavimo lengvinimui, svorio kontrolei ir kitos sveikatą gerinančios bei imunitetą stiprinančios programos vyrams ir moterims.

Įkvėpkite tyro oro gurkšnio, pasimėgaukite ramybe, skirkite laiko sau ir pasilepinkite sveikatos procedūromis. Ramioje Palangos vietoje, vos 500 metrų iki jūros įkurtoje GRADIALI sanatorijoje Jūsų laukia profesionalų komanda, siūlanti įvairias gydymo ir reabilitacijos paslaugas. Sanatorijos lankytojams siūlomi komfortiški vienviečiai ir dviviečiai kambariai, kuriuose yra tualetas, dušas, TV ir šaldytuvas, visuose kambariuose veikia belaidis internetinis ryšys.