sanatorijos “Gradiali” vidaus tvarkos taisyklės

 1. Sanatorijos svečiai rezervacijoje numatytą dieną priimami nuo 14:00val., išvykimo dieną išsiregistravimas iki 12:00val.
 2. Registruojantis svečiai privalo pateikti asmens tapatybės dokumentą.
 3. Už viešbučio paslaugas, svečias turi susimokėti atvykimo dieną.
 4. Išvykstant svečiai privalo grąžinti kortelę-raktą registratūros administratoriui. Pametus raktą į svečio sąskaitą bus įtrauktas rakto pagaminimo mokestis-11 Eur.
 5. Pusryčiai patiekiami nuo 7:30 iki 10:00val. Jei svečias išvyksta anksčiau nei patiekiami pusryčiai, registratūroje iš vakaro galima užsakyti “Pusryčius išsinešimui”.
 6. Sanatorijos “Gradiali” patalpose nerūkoma. Rūkyti galima tam skirtose vietose-lauke. Administracinis mokestis už rūkymą kambaryje ir balkone - 100 EUR.
 7. Dėl svečių saugumo kambariuose gali nakvoti tik prisiregistravę asmenys. Papildomi asmenys už papildomą mokestį priimami mini liuksuose, liuksuose ir apartamentuose.
 8. Sanatorijos svečiai privalo atlyginti sanatorijai padarytus materialinius nuostolius, kurie atsirado dėl svečių ar jų pakviestų asmenų kaltės. Padarytą žalą įvertina viešbučio administracija.
 9. Svečių patogumui, prašome, pastebėjus technikos ar įrangos gedimus, pranešti sanatorijos registratūrai, trūkumai bus nedelsiant pašalinti.
 10. Nuo 23:00 iki 06:00val. sanatorijoje-ramybės laikas. Prašome gerbti savo kaimynų poilsį. Jei Jums kas nors trukdo ilsėtis-praneškite sanatorijos registratūrai.
 11. Nepalikite vertingų daiktų kambaryje, užrakinkite juos kambaryje esančiame seife. Už dingusius svečių daiktus administracija neatsako.
 12. Atsakomybę už vaikų iki 18 metų sveikatą, saugumą ir tinkamą elgesį bei šių taisyklių laikymąsi prisiima tėvai arba lydintys pilnamečiai asmenys. Vaikai iki 14 metų ir neįgalūs asmenys į baseiną, SPA zoną ir treniruoklių salę įleidžiami tik lydint juos prižiūrinčio pilnamečio asmens, kuris atsako už jų saugumą ir gyvybę.
 13. Naminiai gyvūnai sanatorijoje “Gradiali” nepriimami.
 14. Svečių saugumui sanatorijos bendro naudojimo patalpose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.
 15. Sanatorijos svečiai privalo laikytis priešgaisrinės saugos taisyklių, kaip to reikalauja priešgaisrinės saugos reikalavimų atmintinė.
 16. Svečiams norint sutrumpinti savo viešnagės laiką, taikomas kitos dienos ½ paros kainos, nepriklausomai kiek dienų trumpinamas viešnagės laikas.
 17. Svečiams norint prailginti savo viešnagės laiką, t.y. pasirinkti vėlyvą išvykimą, taikomas valandinis mokestis, 4 Eur /val.
 18. Bet kokie ginčai sprendžiami derybomis, o nepavykus-LR įstatymų numatyta tvarka. 

Ramaus ir malonaus poilsio