Spec. pasiūlymai

Nuo vasario 12 d. atnaujiname veiklą ir vėl laukiame Jūsų sanatorijoje „Gradiali“!

Dėl šalyje vis dar galiojančių judėjimo apribojimų, šiuo metu į kitą savivaldybę galima atvykti tik dėl pateisinamų, Vyriausybės karantino nutarimu numatytų priežasčių, tame tarpe ir reabilitacijos ar gydymo tikslais (pagal individualią situaciją už savas lėšas arba reabilitacijai, finansuojamai teritorinių ligonių kasų).

Tad jei dėl sustojusio gyvenimo tempo, patirtų traumų, suprastėjusios sveikatos, persirgimo Covid-19 liga ir pan., jaučiate, kad mūsų profesionalių medikų komanda gali būti Jums naudinga, kviečiame telefonu (+370 667 22803) užsiregistruoti mūsų fizinės medicinos reabilitacijos gydytojo nuotolinei konsultacijai, kuris mielai Jums suteiks informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas bei įvertinus jūsų būklę užpildys siuntimą reabilitacijai.

Dėl siuntimo reabilitacijai taip pat galite kreiptis į savo šeimos gydytoją arba reabilitologą (formos numeris 027/a).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad gydytojo siuntimas yra tinkamas ir pakankamas dokumentas vykti į kitą savivaldybę gydymo tikslais.

Sveikatos atstatymui ir sustiprinimui esame paruošę gausybę kruopščiai sudarytų sanatorinio gydymo programų arba išklausę Jūsų lūkesčius galime sudaryti individualią.

Neigiamas COVID-19 ligos testas atvykstant į sanatoriją

Neigiamo COVID-19 ligos testo atsivežti nereikia tik tuo atveju, jei nuo persirgimo virusu praėjo ne daugiau kaip 90 dienų. Kitu atveju svečias privalo su savimi turėti ne vėliau kaip 72 val. iki atvykimo į sanatoriją atliktą neigiamą SARS-CoV-2 tyrimo testą (primename, kad netinkamais laikomi greitieji testai). Dėl tyrimo kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba skambinkite karštąja linija trumpuoju telefonu: 1808).  Jei neturite tokios galimybės, testą atliksime sanatorijoje. COVID-19 testai sanatorijoje atliekami du kartus per parą: 09.00-10.00 val. ir  15.00-16.00 val.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE SPECIALIAS GYDYMO PROGRAMAS:

Kurortinio sanatorinio gydymo programa

Reabilitacijos persirgus COVID-19 liga programa

Sveikatinimo programos

 

Turite klausimų? Kreipkitės tel.: +370 667 22801 arba +370 667 22803

Laukiame Jūsų!